Vytvořit dokonalý účes, to není rozhodně jen tak. I kdybyste se snažili sebe víc, vlasy prostě nikdy bez pomoci nebudou držet v poloze, do které je dáte. Aby tomu tak bylo, je třeba si vzít na pomoc hned několik pomocníků. Poradíme vám, co rozhodně nesmí ve vaší výbavě chybět a nebojte se, držíme sehesla: hodně muziky za málo peněz!

 

Pinzety, pérka, gumičky a dobrý hřeben jsou základ11634NTM

Základem jednoduchého i složitého účesu jsou různé fixační pomůcky, které udrží prameny vlasů přesně v takové poloze, jakou chcete. Určitě si jich pořiďte více, protože nikdy nevíte, kolik přesně jich budete potřebovat. Nejlépe poslouží klasická pérka (vlásenky). Pokud nechcete, aby nebyla vidět, podřiďte jejich barvu barvě vašich vlasů. Při přípravě účesu určitě přijdou vhod malé i velké pinety. Díky nim můžete prameny oddělit a pracovat jen s těmi vybranými. Podobě poslouží i skřipce. Velmi praktické jsou gumičky. Tyto barevné gumičky jistě budou inspirovat i vás k vytvoření rozmanitých kreací. Koupit si můžete i speciální gumičky s háčkem pro fixaci drdolů. Vytváření účesů vám půjde lépe, pokud budete mít kvalitní hřeben. Určitě je lepší hřeben s jednou řadou zubů a ideální je ten, který má i zuby na konci. To usnadňuje nabírání pramenů.

 

Lak nebo gel?11644NTI

Aby účes vydržel krásný co možná nejdéle, je třeba ho ještě zafixovat lakem nebo gelem. Gely jsou vhodné pro krátké vlasy či jen na určitá místa, kde je třeba zajistit vyšší stabilitu. Pro fixaci celého účesu je lepší použít kvalitní lak na vlasy. Silné a přitom velmi šetrné laky na vlasy nabízí značky NOUVELLE, GOLDWELL nebo VITALE. S oblibou je používají i profesionální kadeřníci. Naším tipem pro vás je lak Sprayer od GOLDWELL. Má extra sílu, takže s ním bude účes perfektní třeba celý den. Navíc poskytuje vlasům efektivní ochranu před poškozením a dodává jim zářivý lesk.

 

Chcete všechny tyto potřeby nakoupit levně? Určitě se podívejte na nabídku www.puls.cz!

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno