Bohemia Garnet je značka šperků české společnosti BG Turnov s.r.o., která se zaměřuje na výrobu tradičních, elegantních, moderních i extravagantních šperků. Hlavní specialitou značky jsou šperky zdobené českými granáty a brilianty. Jako velikonoční překvapení si obchod Bohemia Garnet Jewellery připravil velmi zajímavou slevovou akci! Nepropásněte ji!

 

Co vše můžete mít

Při výrobě šperků jsou dodržovány tradiční i moderní postupy. Mistři šperkaři BG Turnov s.r.o. umí dokonale propojit krásu drahého kovu s kameny. Vznikají tak šperky, které dokonale podtrhnou krásu každé ženy. Největší část nabídky tvoří šperky s českými granáty. I vy se můžete ozdobit náušnicemi, náhrdelníkem, prstenem, broží a dalšími. Každý šperk má své osobité kouzlo, které zvýrazní vaši krásu. Bohemia Garnet to jsou také skvostné šperky s diamanty, vltavíny a zirkony v decentním i extravagantním provedení. Kompletní nabídku si můžete prohlédnout na www.bohemia-garnet-jewellery.cz

 

Akce, která se vám určitě bude líbit

Na oslavu svátků jara Velikonoc si společnost připravila velmi příjemnou slevovou akci. Vše vypukne 3.4. a bude trvat až do 7.4. V těchto dnech bude možné využít při nákupu slevu 30 %! Akce platí při nákupu jakéhokoliv zboží, který bude uskutečněn v uvedených dnech. I vám bude stačit, když v nákupním košíku kliknete na „Přeji si použít slevový kupón“ a zadáte heslo “Hody,hody”, sleva se vám okamžitě odečte.

Kompletní informace o akci najdete na stránkách Bohemia Garnet Jewellery.

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno