Drobný fail se čas od času povede v ložnici snad každému muži. Na vině bývá obvykle alkohol, stres nebo jednoduše únava. Ale co když se tyto nepříjemné epizody opakují se železnou pravidelností i tehdy, když je vše ostatní v absolutní pořádku? V takovém případě je třeba vyhledat odbornou pomoc.

Není třeba se bát – vůbec to nemusí být nic vážného, ale jen zdánlivá maličkost. Například nízká hladina testosteronu a s ní související nedostatek oxidu dusného. V chemii vás to nejspíš neučili, ale právě on má na svědomí dostatečné rozšíření cév a příval krve do penisu, bez něhož se pořádná erekce neobejde.

 

Léčba erektilní dysfunkce – jaké existují možnosti?

Pokud už teď hledáte číslo na nejbližšího sexuologa a smiřujete se s tím, že vás partner bude muset začít užívat Viagru, nepanikařte. Proč zatěžovat jeho organismus hned něčím tak nebezpečným?

Vždyť mnohé tabletky na erekci si poradí i s přírodní zdroji, které jsou absolutně bezpečné. Při výběru toho správného produktu byste se měla zaměřit především na tyto složky:

  • Kotvičník zemní (Tribulus terrestris), extrakt z této rostliny pozitivně zvyšuje hladinu testosteronu a s ní související libido a potenci.
  • Maca peruánská alias peruánská viagra je skvělým přírodním afrodiziakem, které mimo jiné snižuje i celkový stres duše i těla.
  • Ženšen nebo sibiřský ženšen obsahující ginsenosidy, jež se pozitivně podepisují na množství oxidu dusného v krvi.
  • Saw Palmetto zlepšuje celkový stav reprodukčních orgánů.

Ideální účinné tabletky na erekci by měly obsahovat alespoň dvě z těchto účinných složek, doplněných o aminokyseliny a vitamíny pro maximalizování účinku. Pátrejte hlavně po recenzích spokojených zákazníků a ohlasech na internetu. Rozhodně nekupujte nic s přídavkem hormonálních nebo chemických přísad! Jedině tak budete mít jistotu, že svému muži koupíte skutečně jen to nejlepší.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno