Příroda se pomalu chystá na podzim. Ze znečištěných cestiček okolo domu se listí, kamínky, prach i další nečistoty přenášejí na našich botách do domu a přidělávají nám práci doma. Většinou nám nezbývá, než popadnou koště a lopatku a zametat a zametat a zametat. Nebo to jde jinak a 5 x rychleji.

Pomůže vám ruční zametací stroj Kärcher S 650 (doporučená cena 4190 Kč), který si poradí s listím, prachem i čištěním venkovních ploch. Můžete se s ním pustit do čištění chodníků, cest, vjezdů do dvora a garáží i dalších pevných ploch okolo domu. Je 5x rychlejší než klasické koště s lopatkou. Je vybaven silným zametacím válcem a dvěma bočními kartáči, díky čemuž můžete v jednu chvíli uklízet plochu o šířce 650 mm. Boční kartáče dokáží dobře vymést rohy i okraje u obrubníků.

Díky výškově nastavitelnému madlu, můžete svěřit péči o chodníčky i potomkům. Uvidíte, že se nebudou bránit tak, jako když před ně postavíte hrábě, koště a lopatku. Praktický je i co do skladnosti. Po práci jednoduše vysypete zásobník, uložíte stroj do parkovací pozice a zastrčíte pod skříň na vyšších nohách v garáži nebo opřete o zeď. Za praktický a funkční design byl Kärcher ruční zametací stroj S 650 oceněn už v roce 2007 cenou IF product design award.

www.karcher.cz, www.svetcisteni.cz

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno