Jestliže se vám často stává, že se ráno po probuzení necítíte odpočatě, bolí vás kde co, v noci se často budíte a nemůžete najít tu správnou polohu, v níž byste se cítili pohodlně, možná za to může nekvalitní matrace. A s ní v ruce jde i typ roštu. Zkuste je vyměnit a uvidíte, že pocítíte změnu.

Když se řekne kvalitní matrace

To, zda je matrace kvalitní, nepoznáte podle její ceny. Zcela nejlepší je zajet se na matrace podívat do prodejny a na chvíli si na pár z nich lehnout. Než se do prodejny vydáte, zamyslete se nad tím, co chcete na stávající matraci změnit, a co vám vyhovuje. Bude se vám snadněji vybírat, anebo sdělíte svá přání prodejci a ten vám jistě doporučí, které matrace si máte vyzkoušet.

Zaměřte se na tuhost matrace. Máte raději, když je tužší nebo měkká? Z čeho je vyrobena ta, kterou máte, a v čem vám nevyhovuje? Nebo jste s ní poměrně spokojeni, ale léty užívání již není pohodlná a chcete najít alternativu?

Jak vysokou matraci si můžete dovolit s ohledem na celkovou výšku postele? Jsou bočnice postele dostatečně vysoké, respektive bude rošt dost nízko, aby vám vysoká matrace nevyskakovala mimo rám postele? Spousta proměnných, které vás přivedou ke správné matraci. Navštivte např. matrace Plzeň, prodejnu, která se nachází na ulici Jablonského 22. Prodejen má ale spime.cz víc, stačí si vybrat.

Lamelový rošt pro zdravá záda

Důležitou součástí postele je lamelový rošt. Právě on zkvalitňuje a doplňuje tvarovací schopnosti matrací, čímže šetří jejich životnost, jež by byla bez tvarovací opory roštu víc namáhána tam, kde je bodově zatížena. Vybírejte podle počtu lamel i druhu použitého pouzdra. Chcete rošt nepolohovací fixní, manuálně polohovací, motorově polohovací nebo s pístovým bočním či nožním výklopem?

Nechte si se vším poradit na spime.cz.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno