Bolesti a komplikace pohybového aparátu jednoznačně vedou k rapidnímu poklesu zvýšeného pohybu a dokonce i běhu. Nemocný pejsek se již jenom prochází a na svůj nejpřirozenější pohyb, kterým běh bezesporu je pouze vzpomíná. Samozřejmě, že existují plemena se zvýšenou šancí a náchylnější konstituci k onemocnění, ale to neznamená, že by nemohl onemocnět kterýkoliv pes bez ohledu na dědičnost a předpoklady. Kloubní výživa pro psy je důležitou součástí psího jídelníčku a žádný z majitelů by ho neměl opomíjet. Právě tyto doplňky stravy zaměřené přímo na pohybový aparát dokážou zvrátit průběh nemoci nebo naopak zajistit, aby se vůbec neobjevila.

 

Granule opravdu nestačí

Můžete koupit i ty nejdražší a nejpreferovanější psí granule a přesto nemáte jistotu, že bude pravidelná konzumace dostatečným patřením před komplikacemi s kostmi, klouby a vazivem. Doplňky stravy v rámci unikátní kloubní výživy značky Canvit je sestavena tak, aby fungovala jako silné preventivní opatření pro pejsky v útlém věku a zároveň dokázala pomoct již nemocným pejskům, kteří jsou bolestmi zužovány. Granule neobsahují potřebný počet minerálních látek a stopových prvků zajišťující správnou výživu kloubů, což každý zkušený chovatel psů ví.

 

Důležitost kloubní výživy

Kloubní výživa pro psy napomáhá ve správném vývoji kostí a kloubní chrupavky, která se postupujícím věkem jednoduše opotřebovává. Existují dva typy doplňku zaměřující se na tuto oblast problematiky. Na jedné straně stojí výživa se 100 gramy aktivních látek fungující jako dostatečná preventivní ochrana před nástupem nemoci a následně s 1000 gramy aktivních látek. Tato kloubní výživa je už vhodná pro nemocné a pracující pejsky nebo se zvýšenou pohybovou aktivitou. Kloubní výživa se postará nejen o správný vývoj kostní chrupavky, ale rovněž o tkáně, vaziva a šlachy.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno