Dělali jsme generální úklid domu. Jednou za pár let se zhrozím, jak to u nás doma vypadá a věnuji několik dní úklidu a drobným rekonstrukcím. Většinou se pustím do malování pokojů, mytí oken, důkladnému drhnutí podlah, třídění věcí, které už nepotřebuji a čištění koberců. Poslední jmenovaná činnost mě ale moc nebaví a myslím, že s ní vůbec nemám takové výsledky, jaké bych si přála.

Rozhodla jsem se tedy, že si s úklidem tentokrát nechám pomoct a najdu si spolehlivou a schopnou úklidovou firmu, která se mi o koberce postará. Dobrým dojmem na mě po pročtení webových stránek působila A SERVIS LIPKA, čištění koberců a sedaček Praha 2, s čištěním koberců má mnohaleté zkušenosti a postupem času se propracovala k čištění strojovou metodou, která se prozatím jeví jako nejúčinnější.

Protože jsem potřebovala vyčistit více koberců větších velikostí, dorazilo ke mně hned několik pracovníků, aby se práce stihla včas a já nebyla nucena poslouchat hučení strojů až do noci. I když sama koberce čistím nerada, byla jsem zvědavá, jak tato činnost půjde někomu jinému. Navíc je vždycky příjemné sledovat jiného při práci a vědět, že vy nemusíte hnout ani prstem. Sledovala jsem pracovníky, jak na moje koberce nanášejí čistidlo, nechávají ho několik minut působit a následně ho krouživými pohyby kartáče velkého stroje zapracovávají ještě dále mezi všechna vlákna koberce.

Takové hloubkové čištění se s mým ručním čištěním koberce vůbec nedalo srovnat. Však i ten výsledný vzhled byl naprosto odlišný od výsledku mých pokusů o vyčištění. Tentokrát byly koberce vyčištěné opravdu do hloubky. Nezůstaly zplihlé jako obvykle, ale byly hezky načechrané. S prací A SERVISU jsem byla moc a moc spokojená. Nyní vím, na koho se příště můžu bez obav obrátit.

Na strojové čištění podlah doporučuji „Čištění a nano impregnaci Praha 7“

Zdravím,

řekla jsem si, že napíšu svou velmi pozitivní zkušenost, kterou mám s úklidovou firmou A SERVIS LIPKA, strojové čištění podlah Praha 7. Mám doma všude podlahy a jednou se mi je povedlo zašpinit opravdu originálním způsobem. Dodneška teda nevím, jak se mi to povedlo, možná láhev převrhla moje kočka, ale jednou se mi vylil šampon na podlahu v kuchyni, kde mám parkety. Přišla jsem totiž domů z nákupu a nakoupené věci jsem vyskládala na stůl v kuchyni. Pak jsem na chvíli odešla. Vůbec jsem si toho nevšimla, takže šampon stačil zaschnout a na podlaze zůstal hodně viditelný flek, který když jsem se jej pokusila vyčistit, tak to vůbec nešlo a navíc začal pěnit. Bylo na to potřeba úklidové firmy, takže jsem si hned sedla k počítači. Pátrala jsem v internetových vyhledávačích po diskuzích na různé firmy, které by mi zajistily kvalitní vyčištění podlah. Řekla jsem si totiž, že už si je rovnou nechám vyčistit v celém bytě.

40980369 - fragment of parquet floor

Našla jsem firmu A SERVIS a ihned ji kontaktovala. Jejím pracovníkům jsem řekla své požadavky a zeptala se, zda je možný nějaký nejbližší termín. Dost to totiž spěchalo. Byla jsem opravdu mile překvapená, protože mohli přijít hned další den, já měla zrovna volno a hodilo se mi to. Hned jak přijeli, na nic nečekali a pustili se do čištění. A povedl se jim naprostý zázrak. Podlaha ve všech místnostech nádherně prokoukla, byla jako nová a flek po šamponu samozřejmě zmizel. Zaměstnanci byli moc milí a opatrní k veškerému nábytku, takže mě fakt nenapadá nic, co bych jim mohla vytknout, proto všem tuto službu čištění podlah Praha od A SERVISU vřele doporučuji.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno