Ryze přírodní Konopná mast Carun Baby je vhodná pro ošetření citlivé dětské kůže od prvního dne od narození. Základem masti je populární bambucké máslo. Mast se tak rychleji vstřebá do jemné kůže.

 Konopná mast pro miminka je český kosmetický produkt, vyvinutý pro ošetření velmi citlivé dětské kůže. Vhodná je i pro nejmenší ratolest s projevy ekzému či kožní alergie. „Našim cílem bylo přinést něco, co tu ještě nebylo, zlomit mýtus a odstranit veškeré pochybnosti o tom, že konopné masti nejsou vhodné pro maminky a malé děti a jejich citlivou pleť. Mast doporučuji jako denní péči o pokožku kojenců a dětí i při ošetření prsou kojících žen,“ říká Jiří Stabla, zakladatel konopné značky Carun.

Dnes jej používají ženy v subsaharské Africe k výživě pokožky a vlasů. Společně s výtažkem z konopí a panenským olejem tvoří základ konopné masti. Základním pojivem tedy není klasická vazelína, která je pro některé lidi nepříjemná na dotek, příliš mastná a lepkavá. Navíc se rychleji vstřebá do citlivé dětské pokožky.

Žádné kortikoidy

Přípravek kůži nejen dokonale zvláční, posílí, zklidní a vyživí, ale rovněž uchrání před dráždivými vlivy vnějšího prostředí. Obsahuje důležité kannabinoidy z konopí, zejména CBD (kanabidiol), které mají výrazné antibakteriální a protizánětlivé účinky a tak mají blahodárný a povzbuzující účinek na pokožku. Navíc obsažený extrakt z rozmarýnu působí jako přírodní antioxidant.

Originální výrobní receptura

Originální výrobní postup a receptura jsou hlavním důvodem, proč Konopná mast Carun Baby pro děti působí skvěle na širokou oblast kožních potíží, jako jsou: trudovitost (akné), opar (herpes), opruzeniny (intertrigo), mazotok (seborea), mykózy, lupénka (psoriáza), infekční koutky nebo suchá, podrážděná a popraskaná pokožka. Konopná mast dosahuje vynikajících výsledků při léčbě atopických ekzémů. Je také velmi účinná při kožních poškozeních a poraněních, což jsou například: bércové vředy, řezná poranění, odřeniny, popáleniny nebo bodnutí hmyzem. Výrazně pomáhá při regeneraci pokožky, zvláčňuje ji a zklidňuje, přičemž účinné látky rychle a hluboko pronikají kůží. Využití najde i při mírnění bolestí zánětů a poranění kloubů, svalů, šlach a při hojení nejrůznějších úrazů. Unikátní vlastnosti spolu s antiseptickými účinky předurčují mast k širokému kosmetickému použití, ale i jako doplněk lékárniček při ošetření mnoha druhů poranění.

České suroviny

Mast Carun Baby je vyrobena z výhradně českých surovin a obsahuje výtažek z BIO konopí českého ekologického zemědělství. Jedná se o legálně pěstované odrůdy, které se vyznačují velmi nízkým obsahem psychotropního tetrahydrocannabinolu (THC), avšak vysokým obsahem ostatních účinných kannabinoidů, zejména kannabidiolu (CBD). Díky tomu je Carun bezpečný a účinný prostředek pro kojence, těhotné ženy a děti. Nemá žádnou známou kontraindikaci. Nebyla u něj zaznamenaná žádná alergická reakce. Mast splňuje certifikační podmínky ISO 13485.

 

Výrobky jsou používány a doporučovány odbornými lékaři. Prodávají se v balení 105 ml za 390 Kč. Konopnou mast Carun lze zakoupit bez předpisu v běžných lékárnách, v síti Konopných lékáren (www.carun.cz) nebo na webu http://www.konopnyshop.cz.

 

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno