Společnost Hajanka figuruje na českém trhu již od roku 1992 a neustále nás přesvědčuje o kvalitě péřových výrobků a jejich jedinečnosti. Teď na malý moment zapomeňte na časy našich babiček a peřiny, v nichž se peří neustále sesypávalo k nohám. Rodinná společnost Hajanka se díky moderním technologiím dostává do stále většího popředí zájmu. Nejen že zaujala již několik tisíců spokojených zákazníků v České republice, ohlasy zaznamenávají i na zahraničním trhu. Už dávno se rozplynuly mýty o alergenech a plísních, které se podle mnohých v péřových výrobcích usazovaly. Naopak kvalitně vyrobené peřiny, přikrývky nebo deky jsou mnohem zdravější než je tomu u umělého vlákna.

 

Výroba nových péřových výrobků

Pokud máte zájem o zcela nové a mimořádně kvalitní péřové výrobky od společnosti Hajanky, navštivte buď jejich prodejnu nebo internetový obchod, kde naleznete nepřeberné množství barevných variací a motivů.

V nabídce naleznete jak cenově dostupné výrobky se zachováním nadstandardních kvalit, tak i peřiny a polštáře vyrobené z vysoce kvalitní sypkoviny FATIMA. Vybrat si můžete jak svůj motiv, tak i odlišnou barvu a to zcela podle svého uvážení a aktuální nabídky u daného produktu.

 

Péřová prošívaná deka

Pokud chcete někomu udělat opravdovou radost dárkem, který zkrátka neskončí na dně skříně, který bude každý den využívat, usínat s ním, rozhodněte se pro nákup  péřové prošívané deky vyrobené z kvalitní sypkoviny ANDREPA.

Prošívaná deka je navíc vyrobena ručně draným husím poloprachem v poměru 50% prachu a 50% peří. Již po prvním použití rozeznáte ten rozdíl od umělého vlákna. Péřové výrobky mají mnohem větší životnost, takže vypadají nové a nadýchané i po několika letech pravidelného používání.

 

Pokud máte zájem o další informace o péřových výrobcích, navštivte internetové stránky výrobce na adrese http://www.spanekvperi.cz/.

 

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno