Koupelny bez zrcadel jsou jako skříně bez poliček. S jistotou se dá říct, že jsou velice nutnou a praktickou pomůckou, bez které by se pravděpodobně většina lidí neobešla. Když se to tak vezme, koupelnová zrcadla jsou v podstatě nutná ke každodennímu životu. K přípravě do práce, k péči o nás samotné. Může to vyznít velice zvláštně, až podivně, ale opak je pravdou. Před zrcadlem ročně strávíte stovky hodin.

Jděte na to minimalisticky

Koupelnová zrcadla jsou poměrně velký a v mnoha případech nákladný doplněk, proto je jeho výběru potřeba věnovat nějaký ten čas. Důležité je se soustředit na samotnou koupelnu a zvolit takový kousek, který skvěle zapadne, nebude až přehnaně bít do očí a splní svůj účel. Pokud tedy například hledáte nového parťáka do vaší malé koupelny, zaměřte se na klasické kousky, jednoduché a nijak zdobené. Vyhněte se proto všem kýčovým kouskům plných kamínků a zlatých detailů.

Nezapomínejte ladit

Naprostým základem při rekonstrukci nebo prvotním zařizování vaší koupelny, je zvolit si barvu, popřípadě samotný styl, který by měla nést. Osvědčenou klasikou bývala bílá barva nebo mramor, který působí velice luxusně a čistě. Jednoduché barvy vám dávají možnost volby v oblasti doplňku, jako jsou koupelnová zrcadla. Pokud se toho nebojíte, můžete klidně zkusit i něco odvážnějšího. V posledních letech se velkým trendem stal například tropický vzor.

Nebojte se říct si o radu

Není nic špatného na tom, že nejste odborník na zařizování koupelen a nemáte v sobě ten správný šmrnc, ať už jde o úložné prostory nebo koupelnová zrcadla. Právě od toho jsou tu dnes velice známí a vyhledávaní architekti a interiéroví designéři, kteří vám pomohou vytvořit ten nejlepší návrh tak, aby odpovídal vašemu vkusu.

Navíc tak můžete získat úplně nový pohled, co se zařizování týče. Tak směle do toho.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno