K zateplení jsou používány kouzlené vločky MAGMARELAX® z minerální vaty zhotovené z kvalitního čediče nebo skla. Tento unikátní materiál má opravdu úžasné vlastnosti. Dokáže zadržovat unikající teplo, tlumí hlukový přenos a zároeň odolá i vysokým teplotám přesahujícím 2 000°C, takže tvoří odolnou protipožární vrstvu. A dobře vám poslouží i v létě, kdy teplo pronikající střechou nepustí do obytných prostor, takže v rodinném domě budě příjemně i během vysokých venkovních teplot.

 

MAGMARELAX® umí zateplit úplně každou střechu

V zásadě existují 3 možné způsoby zateplení střechy systémem MAGMARELAX®.

● Zateplení naplněním dutiny v podlaze skrz otvory, které se po aplikaci opět zakryjí.

● Nafoukání vrstvy minerální izolace na podlahu půdy.

● Vytvoření zcela nové podlahy z maximálně lehkých OSB desek s perodrážkou vyplněné minerální izolací MAGMARELAX®.

U klientů je zvláště oblíbený zejména poslední způsob, který na půdě vytvoří plnohodnotnou odolnou podlahu a umožní tak zcela nové využití celého prostoru. Konstrukce rodinného domu není zatěžována těžkými izolačními deskami ani litím betonu. Celkový proces se navíc obejde bez nepořádku a to klidně za plného provozu domu.

Využijte svou novou půdu naplno!

Byla by velká škoda používat krásný vzniklý prostor jen jako odkladiště pro nepotřebné harampádí. Vždyť téměř přímo pod širým nebem můžete mít pracovnu, posilovnu či třeba dětský koutek! Vestavba i nástavba ale s sebou často přináší nečekané starosti a také finanční výdaje. Nechte vše na odbornících a využijte kompletní přestavbu podkroví na klíč od jedničky na trhu společnosti IP Polná. Podívejte se na více info na stránkách: www.magmarelax.cz/revitalizace-strech.

Nečekejte a dejte své půdě úplně novou tvář ještě dnes! Jen pouhé zateplení půdy vám může ročně ušetřit několik desítek tisíc za vytápění, o příjemném klimatu v průběhu letního parna ani nemluvě. Kontaktujte nezávazně obchodního poradce IP Polná a zjistěte si své možnosti.

Jděte na www.mojeizolace.cz či zavolejte na telefon 800 100 533.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno