Plánování kuchyně je vždy běh na dlouhou trať. V jednom kole prohlížíte katalogy a propagační letáky, a přesto stále nemůžete najít kuchyňskou linku přesně podle vašich požadavků? Nabízí se velice jednoduché řešení, kterým je kuchyň na míru.

 

Vybírejte s rozmyslem

Pořízení nové kuchyně rozhodně neuspěchejte. Přece jen je to investice na několik desítek let. Kuchyň by totiž neměla splňovat pouze praktické a funkční požadavky, nýbrž by též měla plnit estetický účel. Ve většině domácností není hlavním místem setkávání obývací pokoj, ale právě kuchyně. Z toho důvodu je cílem se v ní cítit pohodlně a příjemně.

 

Poraďte se s odborníky

Co se týká kuchyňského sortimentu, je na výběr široká škála materiálů, zpracování a barev. Určitě byste neměli brát v potaz pouze cenu, protože velmi výhodná nabídka většinou znamená kvalitu na nízké úrovni. Měli byste dát na rady odborníků, kteří vám poradí, jaká kuchyň bude nejvíce odpovídat vašim požadavkům. Při řešení kuchyně na míru se můžete spolehnout na to, že bude prostor využit do posledního centimetru. Nábytek na míru je též zárukou, že bude detailně propracován. Profesionálové specializující se na návrhy kuchyní vám pomohou kuchyňskou linku prakticky a přehledně uspořádat, díky čemuž se v ní budete bez potíží orientovat.

 

Inspirujte se

Kde při plánování kuchyňské linky začít? Nejprve si prohlédněte realizované kuchyně fotogalerie, abyste si udělali představu, jaký styl a provedení se vám budou líbit nejvíce. Ujasníte si tak, zda dáváte přednost modernímu designu, nadčasovosti nebo rustikálnímu stylu. Podle toho se pak bude odvíjet použití materiálů, kterými jsou lamino, dýha, lak a folie.

 

Míra komfortu závisí na detailech

Jak bylo zmíněno výše, návrháři kuchyní mají v rukávu spoustu vychytávek, jež vám práci v kuchyni významně usnadní. Jednou z nich jsou vestavěné skříně s promyšlenými výsuvy zásuvek, výklopy, organizéry, roletami či vtipným řešením rohových skříněk. Ve všech případech se myslí na maximální využití úložného prostoru, které jde ruku v ruce s jeho přehledným uspořádáním. Co se týče funkčnosti, největší poptávka je po tichém a snadném dovírání šuplíků a dvířek, vnitřních zásuvkách potravinových skříní, otočných systémech, elektricky ovládaných šuplících a výsuvech.

 

Komplexní služby

Kuchyňské studio vám poradí nejen se samotným návrhem kuchyně, ale také vám pomůže s výběrem vhodných spotřebičů a osvětlení. Součástí projektu je kalkulace zdarma. Poradce se bude snažit co nejvíce vyhovět vašim finančním možnostem. V neposlední řadě bude zajištěna odborná montáž a poskytnut záruční a pozáruční servis. Vaším úkolem je pouze zaměřit prostor a mít přibližnou představu o budoucí kuchyni. Poté stačí kontaktovat patřičné studio, které se již postará o vše ostatní.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno