Narozeniny, výročí, vánoce nebo jiná oslava nás čeká za pár dní a my jsme se najednou ocitli v situaci, že si vlastně nevíme rady, jak svůj mužský protějšek potěšit. Že bychom zkusili zase roli dokonalé svůdnice jako loni? Nebo captain morgan? Možná to muž nebo přítel přijme, ale pokud se jedná třeba o šéfa je tato vrze předem zamítnutá. Pokud jsme opravdu zoufalé a máme navíc málo času, prostě se můžeme rovnou zeptat, co si představuje pod pojmem originální dárek a jednoduše z něj přání vymámíme. Je pravda, že tato možnost je vhodná pouze tehdy, když se dobře známe a jsme již v dlouhém vztahu.

Dalším vhodným dárkem může být takový dar, který vlastně okopíruje jeho záliby, jeho hobby. Někteří muži velmi rádi cestují, tak se zde nabízí nepřeberné množství cestovních zážitků do míst, které nikdy nenavštívil a nemusejí to být zrovna Hawajské ostrovy. Dokonalým dárkem tak může být třeba letenka do Londýna nebo do Skandinávie, která oplývá svou nádhernou přírodou. Ale může to být třeba i návštěva našich skvělých moravských vinných sklípků a tady máme možnost se k této výpravě tak trochu přidat i my, takže zkrátka nepřijdeme. Ale můžeme muže potěšit skvělým dárkem, který využije jako sportovec a to i když je aktivním  fotbalistou, kdy si kopne do balónu za okresní přebor nebo pouze jako vášnivý fanoušek fotbalového klubu Slavie Praha. Dají se zde vymýšlet různé dárky, které tyto tvrdé chlapy potěší určitě. No a co by to bylo za chlapa, kdyby se v jeho seznamu originálních dárku neobjevilo slovo sex. Tady je jen a jen na nás a naší fantazii, jak si s tímhle tématem poradíme. Dalším nápadem jsou dřevěné bedýnky.

Ovšem pokud se nám zrovna ani jedna z nabízených témata nezamlouvá, máme tady problém. Narozeniny se blíží a my máme tak maximálně balící papír. Jako dobrý nápad bychom mohli předložit originální dřevěné bedýnky firmy Manboxeo.cz, ve kterých najdeme vše,co má mlsný jazyk každého muže rád. Je libo lahodný mok v podobě kvalitního kubánského rumu Diplomatico nebo Zacapa, který je stále oblíbenější, nebo co takhle všechno pro muže, který rád navštěvuje fitness centrum, jako je sušené maso a kvalitní proteinové mlsání. Nabídka je opravdu široká a jistě v ní najdeme to, co by našemu oslavenci udělalo radost a zároveň si pochutnal. Tyto bedýnky mají tu zvláštnost, že si její obsah musí oslavenec vlastně vypáčit, jinak se ani nedozví, co že to dostal. originální páčidlo je součástí balení a pokud jej vezme do ruky jako první, jeho překvapení bude asi veliké. Také o zábavu nebude jistě v tomhle směru nouze. Ovšem tímto nabídka firmy Manboxeo.cz zdaleka nekončí. Pokud se nám i tato varianta přece jen zamlouvat nebude, máme ještě jednu možnost. Za velmi originální dárek považujeme také dokonalou betonovou cihlu, která je pečlivě zabalena v dárkovém balení. Spolu s ní je k balení také přibaleno malé kladívko, kterým ji musí člověk rozbít. Pak teprve zjistí, že dostal dárkový poukaz do některého z vybraných obchodů, kde si může dle vlastního uvážení koupit co uzná za vhodné. Svérázného motorkáře potěší poukaz do obchodu s širokým výběrem motorkářského vybavení, gentelmana zase potěší zlatá cihla Manboxeo, která obsahuje poukaz na odběr luxusního zboží, jako jsou kvalitní košile, manžetové knoflíčky a jiné módní doplňky, které jej jistě budou zdobit na jeho pracovních poradách.

Tady jde o napětí až do samého konce, takže si jistě legraci užijí všichni zúčastnění. A jako originální nápad to stojí za to, nemyslíte?

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno