V televizních obrazovkách se objevují stále se dokola opakující reklamní spoty na tradiční značky velkých výrobců. Takové kuchyňské spotřebiče nepotřebují okouzlit kvalitou. Reklama jim vynese obrovské zisky, popularitu a než se rozkoukají, že nakupují podřadné zboží, uteče i několik let. V posledním období však zaznamenáváme mnohem vyšší nárůst zájmu o kvalitnější výrobky a to nejen v oblasti kuchyňských spotřebičů. Proto nám dovolte představit unikátní výrobky značky Vítek, které se zhotovují s maximálním ohledem na kvalitu, design a také výkon. Právě z těchto důvodů zde každý zákazník získá prodlouženou záruku 2+1, a to zcela zdarma.

 

Kávovary Vítekpresso vt1504

Ještě před několika lety nebylo při přípravě domácí kávy příliš prostoru pro fantazírování. Doslova by se dalo říci, že na výběr bylo buď s klasického turka nebo instantního. Dnešní moderní doba nám však předkládá daleko více možností. Kávovary Vítek jsou toho jasným důkazem. Příprava lahodné kávy jako z italského filmu není žádnou překážkou.

 

Vyberte si vysoce elegantní přístroj na výrobu pressa s příkonem 1300 W. Získáte nádržku na 1,5 litru a 300 ml mléka. Můžete si rovněž nastavit, jestli si zrovna dáte malou nebo větší kávu. Důraz byl kladen i na design přístroje, který se stane skvělou součástí jakékoliv moderní kuchyně.

 

Odšťavovače Vítek zárukou zdraví

Pokud hledíte na zdravý životní styl nejen svůj, ale i svých dětí bez konzumace syrového ovoce a zeleniny se neobejdete. Mnohem lepší variantou je získávat z ovoce a zeleniny jejich blahodárnou tekutinu. Odšťavovače Vítek se šnekovým lisem patří k tomu nejzdravějšímu, co se na trhu dá sehnat.

 

Žádné rychlé otáčky ani zahřívání, ale jen šnekový lis, který má mnohem větší výtěžnost a navíc v ovoci a zelenině uchovává všechny důležité vitamíny a minerální látky. Zapomeňte na všechny reklamy o cereáliích, musli nebo bebe dobré ráno a nastartujte svůj den tím nejlepším způsobem a to čerstvě vylisovanou šťávou z ovoce ze zahrádky.

mw1102

 

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno