Celá řada lidí svádí každodenní boj s nedostatkem místa ve svém bytě nebo domě. Nalézt vhodné a především účelné řešení navýšení užitné plochy není lehkým úkolem, tedy za předpokladu, že nevyužijete brilantního řešení, které nabízí postele s úložným prostorem. Když to tak vezmeme, tak právě prostor pod postelí poskytuje efektivní způsob, jak si usnadnit bydlení v malém bytě nebo pokoji. Postele od výrobce Bogartech s.r.o jsou navíc vyrobené z mimořádně kvalitního masivního materiálu. Nábytek je vyráběn ručně v moderních truhlárnách , díky čemu si zákazník může objednat postel přesně podle svých představ.

 

Skvělý zásuvkový systémPostel-s-uloznym-prostorem-buk-03-300

Jakmile si prohlédnete nabídku postelí společnosti Bogartech, ihned pochopíte, že klasické postele bez úložného prostoru patří k neefektivním a staromódním záležitostem. Neplýtvejte místem a nechte si vytvořit postel s úložným prostorem podle svých specifických požadavků.

 

Když se podíváte na postel typu Praktik, odhalíte na 275 variant, jak si jednotlivé zásuvky a úložný prostor jako takový sestavit. Rozložení zásuvek poskytuje optimální podmínky pro vytvoření dokonalého systému.

 

Kvalitní kování ve všech postelích

Všechny postele s úložným prostorem jsou obdařené kvalitním kováním s kuličkovými výsuvy. Výrobky od Bogartech jsou uzpůsobeny pro časté používání. Použitý masiv je předpokladem pro dlouhou životnost. Již si nemusíte kupovat postel jen na několik let, ale na celý život.

000009-000026

Další nespornou výhodou je i lehací výška 64 cm nabízena v standardní variantě. Ta se nadále odvíjí v závislosti na typu použité matrace. Takto nastavená lehací výška poskytuje komfort a pohodlí při vstávání z postele nejen seniorům, ale všem potencionálním zákazníkům hledající příjemný odpočinek.

 

Pokud vás zajímají i další informace o výrobcích společnosti Bogartech, navštivte internetové stránky na adrese http://www.ceskaloznice.cz/.

 

 

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno