Platíte za dřevo, ne na dřevo

Cena dveří se vždy odvíjí od materiálu. Skutečně levné interiérové dveře jsou z tzv. voštiny, papírové výplně, pokryté laminátem.

Takové dveře však příliš neplní svou funkci. Všechno přes ně uslyšíte, potáhne přes ně a když s nimi párkrát třísknete, abyste šli rovnou do obchodu pro nové. V tomto ohledu je mnohem lepší si připlatit za kvalitní dřevěné dveře.

Dveře z masivního dřeva skvěle tepelně i zvukově izolují. Pro někoho však mohou být příliš těžké a navíc se nehodí do místností s vysokou vlhkostí, jako je koupelna nebo kuchyň.

zenusky_cz_oknoplastik_cz_01

 

Dřevotříska je ideálním kompromisem

Interiérové dveře z dřevotřísky mají naprosto dostačující tepelně i zvukově izolační vlastnosti a jsou dostupné za mnohem příznivější cenu. Na výběr je většinou ještě z dutinkové a plné.

Plná dřevotříska je pevnější a odolnější a lépe se hodí pro typy dveří z prosklenými částmi. Vhodným prosklením a barvou tak z dřevotřískových dveří uděláte designový kousek.

zenusky_cz_oknoplastik_cz_02

Pokud chcete zároveň v bytě ušetřit místo, skvělým řešením jsou posuvné interiérové dveře.

Firma Oknoplastik se na všechny druhy dveří specializuje a vyrobí vám takové, které budou přesně odpovídat vašim přáním, i pokud máte atypické požadavky. Na výběr je ze sedmi základních řad a mnoha modelů. To vše v pětileté záruce.

1 komentář

  1. Jestli chcete ve svém domě třeba na návštěvu zapůsobit, potom vám doporučuji zvážit, jestli není vhodná doba na to, abyste si pořídili také hliníkové dveře. Já vím že do interiéru se asi né vždy dobře hodí, ale venku? To je prostě hotová nádhera a každý vám to bude závidět, to mi teda věřte.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno