Ženy květiny milují a pokud je dostanou od muže jejich srdce, je radost dvojnásobná. Voňavá kytice čerstvých květů nebo jedna elegantní růže dokáží potěšit mnohem více než spousta slov.

Často se ale právě muži omezují na darování květiny jen při slavnostních příležitostech, kdy se to od nich tak nějak očekává. Narozeniny, svátek, výročí svatby nebo studijní či pracovní úspěch. Kolik žen dostalo například v posledním měsíci květinu od muže jen tak pro radost by byla asi zajímavá statistika s nejistými výsledky. Květiny však může žena dostat i od kamarádky nebo blízké přítelkyně či kolegyně jako poděkování za něco nebo třeba jako povzbuzení při životních peripetiích.

Darovat květinu není nijak složité ani vás to finančně nezruinuje a nemusíte se spoléhat jen na to, zda cestou z práce potkáte květinářství. Ve velkých městech bez problémů seženete kytici podle svého přání a s možností nechat si poradit i květinu přivézt. Rozvoz květin Brno je nejsnadnější cesta, jak ženě vykouzlit úsměv na rtech i když třeba zrovna nejste ve městě nebo jste museli pracovně odjet na druhý konec světa. Stačí si najít pár vteřin čas a vše zařídíte online. Překvapení jako ve filmu, kdy do kanceláře dorazí kurýr s kyticí a hledá některou z přítomných žen se jistě nezapomíná bez ohledu na to, zda květinu poslal tajemný ctitel nebo kamarádka.

Když si nevíte rady, jakou květinu či kytici vybrat, nechte si poradit nebo vsaďte na intuici a roční období. Teď na jaře jsou aktuální narcisy a tulipány, které rozzáří kancelář nebo obývák. Sázkou na jistotu jsou růže, kterým neodolá žádná žena a pokud chcete překvapit či potěšit něčím neobvyklým, vyberte si některý z flowerboxů. Květinové boxy jsou připravovány floristy přímo na míru dle sezónní nabídky květin a je zárukou úspěchu. Květina až ke dveřím je způsob, jak potěšit nemocnou kamarádku, projevit vděk kolegyni co nám pomohla s pracovním problémem nebo poděkovat mamince za vynikající nedělní oběd, stejně tak jako udělat radost své partnerce nebo manželce. A zvlášť na jaře se květiny skvěle vyjímají v každém interiéru.

2 KOMENTÁŘE

  1. Jak si vážíte holky toho když se o vás přítel čas od času stará alespoň pomocí rozvoz květin? Mně třeba hodně vadí to že mě nevzal už přes měsíc do kina a musím tady řešit takové prkotiny. Je to fakt strašné jak se o mě stará. Kéžbych si vybrala kdysi jiného.

  2. Taková bílá růže by podle mě neměla chybět na žádném seznámení kdy se vidí muž a žena poprvé. Je to minimálně slušnost donést květinu. Udělá to velký dojem, jen co je pravda. A nebojte se ony vám za to holky určitě nevynadají, tak se do toho pusťte pánové.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno