To nejdůležitější totiž je, aby vás práce bavila. Všichni známe někoho, kdo do práce i z práce chodí otrávený, nerudný a unavený a svou náladu pak nezřídka přenáší i na další lidi, se kterými se setká. Od vás by ale po masáži měli klienti odcházet odpočatí, uvolnění a spokojení. Nezáleží tolik na tom, jaká je vaše konfekční velikost nebo kolik centimetrů měříte, ale měla byste být komunikativní, usměvavá, sexy, sebevědomá, milá, příjemná a samozřejmě mít ráda vše kolem erotiky.

Erotické masáže jsou totiž už podle názvu trochu odvážnější, než ty klasické. Zákazník je při nich masírován nejen vašima rukama a prsty, ale přímo celým tělem a při masírování se nevyhýbáte žádné části jeho těla. Erotická masáž je zakončena jeho vyvrcholením a tak si tento nezapomenutelný zážitek vychutná od začátku do konce. Umění masírovat je plusem, ale rádi vás vše naučíme pod vedením školené masérky. S klienty si můžete povídat, smát se i mlčet, záleží, jak se domluvíte. Masáž začíná standardně společnou sprchou, aby padly zábrany a uvolnili jste se, a pokračuje v příjemných prostorách s tlumeným světlem a relaxační hudbou.

Při masáži na sobě máte nejdříve erotické prádlo, později nic. Stále však jde o masáž a jakéhokoli obtěžování nebo nemravných návrhů se nemusíte bát. V Salonu Infinity SPA najdete příjemné zázemí, dobrý kolektiv i bezpečí pro vaše masáže. Typů erotických masáží je více a bude tak záležet na vás, které budete preferovat. Nuru masáže používají kluzký olej nuru, takže při nich svým tělem po těle zákazníka doslova kloužete. Nebo dáte přednost masážím s vonnými oleji či mýdlovými bublinami? I pracovní doba je na domluvě, podle vašich potřeb. Pokud tak máte ráda erotiku a nejste úplně stydlivá, zkuste být erotickou masérkou a rozdávat relaxaci pro tělo i mysl.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno