Legíny zažívají v posledních letech doslova boom. Jsou součástí snad každého dámského šatníku a zdá se, že pestrost nabízených barev a vzorů je nekonečná. Nudnou klasikou našich ulic ovšem zůstavají legíny zkombinované s delším sportovním tričkem. Chcete na to také jít rafinovaněji? Pak máme pro vás pár tipů!

Barvy a vzory prostě letí

Jednobarevné dámské legíny jsou sice klasikou, která se velmi snadno kombinuje, ale pokud máte v šatníku jenom podobné kousky, prozrazuje to také něco o vaší povaze a strachu ze změny. Chcete-li dát prostor svému odvážnějšímu já, vsaďte na legíny plné barev a vzorků. Trendy jsou například květiny, abstraktní vzory i jen „pouhé“ efektní prolínání barev. S jednoduchým topem a nápaditým doplňkem v podobě kabelky nebo třeba čelenky do vlasů budete nepřehlédnutelná.

 084f6af45079e24a2d4779abff53ac20

Femme fatale v legínách

Každá žena by v šatníku měla mít „malé černé“ legíny. Slovíčko malé berte samozřejmě s rezervou a přizpůsobte nákup své skutečné velikosti. Černé dámské legíny nohy nejenom vytvarují ale také jim opticky uberou na objemu, což se při občasné prosvítající oblince určitě hodí. Dojem femme fatale nejlépe umocníte v černé košili nebo halence (minimálně pod zadek, kvůli prosvítání) a odpovídajícími šperky. Nezapomeňte na červenou rtěnku a můžete vyrazit do ulic. Vybírejte samozřejmě nejlépe legíny s lesklého nebo jinak „exotického“ materiálu. V bavlněných domácích kalhotách dojem příliš neuděláte.

 a983fd894f8c07bb41d0f2f0026dd38c

Kvalita je základ šatníku

Legíny se díky svému tvaru dostávají do kontaktu s naším tělem opravdu často. Kůže pod nimi se tak může snadno oprudit. Bylo by ale škoda se jich vzdát úplně, když tak krásně zeštíhlují a prodlužují nohy. Nakupujte raději legíny z kvalitních materiálů, kterým nevadí ani časté praní a jsou k vaší kůži šetrné a příjemné. Široký výběr dámských legín i další módy naleznete na stránkách www.daniela-pradlo.cz.

c1838159c69fdcc5a9182941a737aef3

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno