Máte nepoddajné vlasy a toužíte po tom, že budou dokonale rovné? Vše je možné, je ale třeba se naučit, jak vlasy narovnávat šetrně. Právě to vás chceme naučit. Jak na to a co vše budete potřebovat, aby vaše vlasy byly uhlazené

Dobrá kondice

Ze všeho nejdříve je třeba se zaměřit na stávající kvalitu vašich vlasů. Pokud jsou slabé, rovnání by jim jen uškodilo. Jestliže vaše vlasy nemají sílu, třepí se a lámou, musíte povolat na pomoc výživu. Nejlépe pomůže kvalitní vlasová kosmetika. Používejte zásadně přípravky od jedné značky. Mezi špičky patří přípravky od Goldwell a Nouvelle. Tyto značky mají v oblibě i profesionální kadeřníci. Pro hydrataci a obnovu síly vlasů doporučujeme masku na vlasy Goldwell rich repair. Obsahuje hedvábné proteiny z pašmíny a unikátní  IntraLipidComplex a Instant Microfluid Technology. Maska na vlasy Goldwell dokáže regenerovat i velmi poškozené vlasy za 60 vteřin!

Výstřižek

Jak si vlasy narovnat?

Nepostradatelnou pomocnicí pro narovnání vlasů je kvalitní žehlička na vlasy. Při výběru je třeba dát pozor na kvalitu destiček. Nejlepšího výkonu dosahují keramické/turmalínové destičky, které jsou šetrné k vlasům, perfektně je narovnají během několika vteřin a současně podporují lesk vlasů. Naším tipem pro vás je žehlička na vlasy Mach Mini Proline Ultron PINK.

Důležité je, abyste vlasy žehlením příliš nezatěžovala. Narovnejte si je ráno a pro dlouhotrvající efekt použijte lak na vlasy. I ten by měl být k vlasům šetrný. Doporučujeme lak na vlasy od Nouvelle se střední fixací.

Žehličku je vhodné používat na suché a rozčesané vlasy. Pozor si dejte na teplotu – pro vlasy jsou příjemnější nižší teploty. Vyšší teplota totiž poškozuje strukturu vlasů. Při žehlení by teplota neměla přesáhnout 200 °C.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno