Přesně v tuto chvíli se celá řada jedinců snaží na poslední chvíli vymyslet, kde stráví svou letní dovolenou. Vzhledem k nelehké ekonomické situaci poslední doby je naprosto jasné, že v kurzu jsou hlavně tuzemské pobyty. Nemusíte zoufat. Česká republika je ráj pro milovníky aktivní i pasivní dovolené. Kam se podívat?

Léto v Libereckém kraji

Letní pobyty v České republice jsou vhodné především pro zapálené turisty, kteří rádi objevují nejrůznější přírodní krásy. Ať už se chystáte vydat na sever, jih, západ, východ, nebo do středu země, otevírá se před vámi bezpočet možností.

Jasným důkazem je populární ubytování v Libereckém kraji. Sever naší země je totiž plný nádherných vyhlídek, skal, lesů, turistických tras i zřícenin, které vám nabídne rovnou několik pohoří. Jasnou volbou jsou třeba hotely v České Lípě, Tanvaldu nebo Jablonci nad Nisou.

Dovolená v Libereckém kraji se rozhodně neobejde bez návštěvy rovnou několika suprových míst. Nejdříve zmíníme samotný Liberec, který vám nabídne lázně, zoologickou i botanickou zahradu, vědecko-populární centra a ohromný aquapark Babylon. Žádné krajské město se neobejde ani bez vyhlášených restaurací.

Bezpočet výletů

Nenechte si ujít ani procházku na vrcholcích Ještědu, okolo rozhledny Liberecká výšina, Dračí vrch či například vodní nádrž Fojtku. Než vyrazíte, vyhledejte si nejrůznější tipy na výlety prostřednictvím internetových portálů. Budete se divit, jaké skvosty lze v blízkém okolí poznat.

Online prostor je super pomocník i během samotného hledání a rezervace ideálního pokoje. Mrkněte se na ubytování na Hotel.cz, kde v mžiku objevíte stovky ověřených zařízení za příjemné ceny. Stačí si jen zvolit preferovanou lokalitu, přečíst si základní informace k jednotlivým nabídkám a budete mít jasno.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno