Žít v satelitu se může během krátké doby změnit v bydlení ve vyhnanství. Jediné, co obyvatelé vesnic a měst kolem metropole pak zažívají, je popojíždění v kolonách. V případě rodin s dětmi čeká rodiče ještě několikaleté taxikaření. Dá se mluvit v takových chvílích o radosti ze života? Rozhodně ne! Už jen pro tento důvod je vhodné volit nemovitost přímo v Praze, protože metropole a jejích výhod se nikdo dobrovolně vzdát nechce. Vilapark Klamovka právě takovým klientům nabízí neskutečný luxus – bydlení v centru, přitom v zeleni. A je z čeho vybírat!

Katalog 117 jedinečných bytů

Zájemci si mohou vybrat z katalogu, který čítá 117 položek. Projekt se dělí na dvě části, čtyři moderní bytové domy jsou vyšší, čtyři naopak nižší. Právě tyto viladomy jsou usazené v zeleni. Mezi oběma celky vede pěší stezka do veřejné části parku Klamovka.

Byt ke koupi na Praze 5 může mít různé dispozice od 1+kk po 5+kk. Na výběr jsou nejen úžasné penthousy, ale také čtyřpokojové mezonety, které nadchnou nejednu rodinu. Samozřejmostí je terasa, balkon, lodžie nebo předzahrádka, součástí některých jednotek je sklepní kóje, k ostatním se může dokoupit, což platí též pro garážové stání v podzemním podlaží.

Život v metropoli

Lokalita pražského pátého obvodu se dotýká samotného historického centra metropole, jedná se o administrativní a obchodní jádro hlavního města. Nechybí pracovní nebo komerční příležitosti, školy, ale také veškeré sociální a občanské služby. Bytové domy jsou v bezprostřední blízkosti parku, proto nechybí ani volnočasové a sportovní vyžití nebo možnost procházek v zeleni. Oblast je maximálně dostupná autem i veřejnou městskou dopravou, proto se doporučuje také rodinám s dětmi.

Nadstandardy v základu

Architekti z kanceláře City Works Architects si dali záležet na návrzích, které reflektují současné požadavky na udržitelnost při zachování maximálního soukromí. Byty mají velmi logické uspořádání a využívají každý centimetr obytné plochy.

Zájemci o metropolitní bydlení jistě potěší i nadstandardní výbava v základní ceně. Vybrat si lze z dřevěných plovoucích podlah či velkoformátových obkladů a dlažby v koupelně, které vévodí kvalitní značková keramika značky Villeroy & Boch a baterie od Hansgrohe. Na útulnosti přidají též kvalitní dveře, které do celého bytu dodává společnost VETOS.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno