Jestliže si rádi vychutnáte šálek kvalitního a lahodného čaje, pak byste se měli pomalu zaměřit na místa, kde koupíte čaje té nejlepší kvality pro celé nadcházející podzimní a zimní období. Pokud si dopřáváte bylinné čaje, můžete s důvěrou zvolit bylinky, květy a bobule pocházející z arménské oblasti Tavush. Právě z ní nabízí čaje Potravinyarax.cz.

Pochutnejte si díky čaji a udělejte krok ke svému zdraví

Kvalita čajů z arménské oblasti Tavush je dosažena tím, o jak jedinečné přírodní prostředí se zde jedná, v jaké půdě byliny vyrůstají, zdejší slunce, voda dotvoří chuť i vůni i léčivé vlastnosti bylin. Ty se pěstují v nadmořské výšce 1300 – 2300 m.

Při výrobě čajů dochází ke kontrolovanému sušení, tedy ochranou před přímým slunečním světlem a vysokými teplotami při sušení. Vybírány jsou jen celé vrcholové listy a nepoškozené pupeny, probíhá čištění výhradně ručně, bez chemického zpracování. Oceníte možná i balení přírodní a bezpečné s ohledem na ekologii.

Balení čajů je dle druhu konkrétního typu váženo po cca 30 – 40 g, nebo si můžete koupit čajové kolekce v několika variantách. Velmi hezká na pohled i zajímavá co se týče složení, je např. Kolekce 9 čajových směsí, která potěší vás, nebo ji můžete věnovat někomu, koho máte rádi.

Velmi povedená je i Čajová kolekce „Wild herb“, což je BIO kolekce 4 druhů sáčků s bylinným čajem. Ochutnáte divokou mátu, tymián, oregano a ziziphoru.

Vyzkoušejte BIO Ziziphora čaj celolistový

Pokud se podíváte na webové stránky potravinyarax.cz do záložky „Nápoje a bylinné čaje“, najdete zde i BIO Ziziphora čaj celolistový. Jde o květy z keře divoké máty, bylinka se vyznačuje rafinovanou a příjemnou chutí, má uklidňující účinek.

Bylinky mají velkou moc, vyzkoušejte je také. Některé vás probudí ráno, jiné zbystří mysl, další posílí imunitu nebo uklidní. Stačí jen správně vybrat.

1 komentář

  1. Opravdu kvalitní doplňky stravy se dnes dají sehnat přes muudlabs.cz. Opravdu si nedělám srandu když vám budu říkat že mě to nabilo pozitivní energií a hrozně ráda si chodíme mate yerbu vypít. To je něco co mě zrestartuje podobně jako to dělá třeba studená voda, nekecám!

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno