Čas od času je zkrátka potřeba obměnit nábytek v domácnosti. Anebo jste si pro letošní rok pořídili chaloupku na venkově, kde hodláte strávit nejeden příjemný víkend? Pokud máte rádi romantiku a krásným romantickým interiérům dáváte přednost před modernou a minimalismem, kolekce SWEET HOME je přesně tím typem nábytku, který hledáte.

Od vstupní haly, přes obývací pokoj až po ložnici

V kolekci SWEET HOME naleznete dostatečné množství nábytku, abyste v jednom duchu nemuseli vybavovat jen jednu místnost, ale rovnou celou domácnost. Najdete zde například rustikální police s věšáky a zrcadly do vstupní haly, kterou můžete doplnit také o vkusné komody, které však naleznou uplatnění v mnoha místnostech. Na chodbě ji upotřebíte jako prostor, kam bude možné odkládat deštníky, klobouky, čepice nebo rukavice, abyste přesně věděli, kam sáhnout, když jednu z věcí budete zrovna potřebovat. Dokonale se dále hodí do obývacího pokoje, ložnice i dětského pokojíčku.

SWEET HOME nabízí kromě komod i další úložné prostory, jakými jsou vitríny, kredence, skříně a knihovny. V duchu této kolekce se může nést v neposlední řadě také jídelní prostor. Prohlédnout si můžete jak jídelní stoly, tak i jídelní židle.

Proč nakupovat na Nábytek v Kostce

Nábytek v kostce je internetový obchod, který se zabývá výrobou nábytku z kvalitních masivních dřevin. Tyto materiály jsou velmi kvalitní a slibují dlouhou životnost nábytku. Na jeho životnosti se podílí také kvalitní konstrukce a v neposlední řadě ji můžete ovlivnit i vy sami. Jak? Správnou péčí o něj.

Jak pečovat o nábytek z masivu?

Péče o nábytek z masivu není složitá, avšak vyžaduje pravidelnost. V prvé řadě nezapomínejte z nábytku stírat každý týden prach. K tomu používejte suchý bavlněný hadřík. Dále je velmi důležité nábytek z masivu pravidelně natírat olejem nebo voskem, který je k tomuto účelu určen. Tímto krokem nejen že nábytku prodloužíte životnost, ale také mu navrátíte ztracený lesk.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno