Hledáte nábytek, který stylově padne jako ulitý do vaší jídelny, ložnice nebo obývacího pokoje? Dubová kolekce Atlanta nabízí nádherný nábytek z dubového masivu ve dvou provedeních – dubu páleného a dubu přírodního. Jak se od sebe liší a co je pro kolekci Atlanta typické? Pojďte se s námi inspirovat a uspořádat si domácnost tak, jak si přejete.

Vsaďte na kvalitu

Dubový nábytek Atlanta dostupný na Nábytek v Kostce se pyšní dlouhou životností, na které se nepodílí jen kvalita zpracování, ale také použitý materiál pro výrobu, kterým je dub. Tato oblíbená dřevina je známá pro svou odolnost, pevnost a bytelnost, což věděli už dávní konstruktéři bitevních lodí, které musely obstát při náročných soubojích a plavbách na širém moři, kde je bičovaly vysoké a silné vlny. Dub dále kreslí nádherné kresby, které zdobí plochy nábytku a jsou zvýrazňovány olejováním a voskováním.

V kolekci Atlanta najdete nádherné komody, jídelní stoly a židle k nim, ale také postel, na jejíž kvalitu se budete moci 100% spolehnout. V obývacím pokoji nebo jídelně se bude nádherně vyjímat dubová vitrína se zabudovaným osvětlením, které může vytvořit příjemnou atmosféru při romantických chvilkách s vaším partnerem. Kousky naleznete ve dvojím provedení. Buď v přírodním odstínu dubového dřeva, které je navíc opatřeno ochrannou vrstvou oleje a laku, anebo v tmavším odstínu páleného dubu.

Pro tuto kolekci je typická jednoduchost a nadčasovost, která je podpořena výjimečnými zaoblenými hranami.

Jak o nábytek z dubu pečovat

Jak již bylo řečeno, dubový nábytek je velmi odolný s dlouhou životností. Abyste jej však mohli užívat a dlouhodobě se těšit z jeho krásy, bude potřeba z něj setřít prach, jakmile se na viditelných plochách objeví. Méně častou, avšak o to důležitou potřebnou péčí je opakovaný nátěr olejem nebo voskem, kterým vytížené plochy ochráníte, a navíc jim dodáte opětovný lesk.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno