Představme si dovolenou v Krkonoších z trochu jiného úhlu pohledu. Na malý moment zapomeňte na zasněžené kopce a ohromné zástupy lidí tvořící se před vstupem na vlek. Letní sezóna již pozvolna otevírá svou hlavní bránu, za kterou vás čekají radostné chvíle se svými přáteli a rodinou. Každým rokem se lidé z neznalosti tuzemského kraje uchylují k plážovému způsobu relaxace.

A co když vám prozradíme, že existuje místo, které svou originalitou dokáže nejen překvapit, ale i přesvědčit o své nadřazenosti. Jedno takové místo se nachází na svahu Černé hory asi pět minut jízdy autem od oblíbeného skiareálu Černý důl. Hluboko v lesích je skrytá před zraky okolních turistů a přece na dosah ruky. Panenská příroda obohacena o typický zvuk protékajícího potoku, taková je roubenka Šípková.

 

Roubenka šípková v létě i zimě

Ve zdejší lokalitě vůbec nezáleží na tom, jaké je zrovna roční období. Na jaře se kolem roubenky vystavuje na obdiv regenerační síla přírodního cyklu. Zimní spánek pozvolna ukončuje svou působnost a temným hvozdem se rozléhají první výkřiky živých tvorů.

V létě je zde k dispozici osvěžující venkovní bazén a sezení pod širým nebem, které je jako stvořené k opékání lahodných pokrmů. Zdejší lokalita je přizpůsobená k návštěvě po celý rok. Vyzkoušejte si bydlení našich babiček v moderně pojatém retro stylu. Budete překvapeni detailním zpracováním interiérového konceptu.

 

Roubenka Šípková pro opravdové fajnšmekry

Interiér roubenky Šípkové je uzpůsoben do slohu minulého až předminulého století. Právě z těchto důvodů se můžete těšit na nezapomenutelné chvíle pro dnešní společnost v netradičních prostorách precizně sladěné chalupě. Působivé atmosféry si nelze nepovšimnout. Vyzkoušejte si spánek za pecí nebo koupel v unikátní dřevěné vaně v podkroví. Roubenka Šípková je velkým důvodem, proč se do těchto hor vrátit.

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno