Společnost A SERVIS LIPKA, s.r.o. má v Brně mnoho významných zákazníků zejména v obchodních domech. Většina obchodů i restaurací si od firmy nechává pravidelně umývat výlohy, čistit podlahy i koberce.

Koberce čistí zejména v hotelech, restauracích, obchodech, ve školkách a dětských hernách, ale přijedou i k vám domů. Využívaná metoda mechanického čištění pomocí kotoučového stroje je v současné době nejúčinnější.

Firma působí na trhu téměř 20 let a za dobu této působnosti měli možnost vyzkoušet řadu způsobů čištění, od čištění koberců suchou pěnou, parní čištění po extrakční čištění koberců v Brně. Většina úklidových firem v Brně stále používá k čištění koberců extraktor.

Je pravda, že čištění extraktorem je finančně výhodnější, ale konečný výsledek se s důkladným čištěním pomocí kotoučového stroje nedá srovnat. Extrakční metoda spočívá ve vstříknutí chemie do kobercového vlasu a jeho odsátí, úplně zde chybí mechanické čištění a kartáčování koberce.

Oproti tomu kotoučový stroj s rotačním kartáčem s jemnými 12 cm dlouhými štětinami rozkartáčuje chemické roztok do kobercových vláken. Opakovaným rotačním pohybem jsou nečistoty vyčesány na povrch koberce. Dlouhé štětiny se dostanou až do podsady koberce, kde odstraní i hluboko zašlapanou špínu.

Rotační kartáč navíc hezky načeše kobercový vlas a to i na vyšlapaných nebo slehlých místech. Koberec bude po našem čištění zrenovovaný,  hloubkově vyčištěný, zbavený nepříjemných pachů, roztočů a alergenů. Používaná dezinfekční chemie je nezávadná, neublíží tedy ani malým dětem, ani doma chovaným zvířatům.

Čištění čalounění profesionálně

Kromě koberců číst firma A SERVIS LIPKA, s.r.o. také matrace a čalouněný nábytek. Čalounění čistí ručně, za pomoci jemného kartáče zapracují chemii do textilie. Vytvořená pěna spolu s uvolněnými nečistotami je odsáta vysokotlakým třímotorovým vysavačem se speciální hubicí na čalouněný nábytek.

Ruční čistění sedacího čalouněného nábytku je velice šetrné a zbaví sedačku, gauč, křeslo nebo židle nežádoucích nečistot a alergenů.

 

02 Čištění koberců 23

Úklidová firma nabízí pravidelné i nárazové mytí podlah. Čistí marmoleum, PVC, betonové podlahy, dřevěné podlahy, lité podlahy, dlažbu i přírodní kamenné podlahy. Využívají strojovou metodu čištění pomocí kotoučového stroje s výměnnými pady.

Jemné štětiny rotačního kartáče důkladně umyjí i hodně mastnou, špinavou a zašlou podlahu. Snadno si poradíme i se skvrnami od barev, zbytky lepidel a silikonů a s běžnými stavebními nečistotami. Pokud chcete, aby Vaše podlaha vydržela déle jako nová, firma nabízí i voskování podlahy. Ochranný vosk nanáší v několika vrstvách, aby byl povrch jednolitý.

Polymer vyplní všechny spáry a drobné škrábance na podlaze, podlaha se potom mnohem lépe udržuje v čistotě. Zároveň je podlaha elastická, pružná a má mírně protiskluzné vlastnosti. Nejčastěji používají německý pololesklý vosk PKD, který se vyznačuje dlouhou životností.

8 KOMENTÁŘE

 1. Dcera polila koberec kávou , samozřejmě né schválně . Drbala jsem pak skvrnu alespoň nadvakrát a nic nepomohlo , stále se skvrna ukazovala . Pomohla náhoda , soused měl na mytí oken pracovníka od A SERVIS lipka s.r.o. a doporučil i mě jejich služby . perfektní servis pracovníků , vyčistili i můj zašlý koberec a na mytí oken , už jezdí také

  díky za práci A SERVIS LIPKA s.r.o.

 2. Dobrý den
  s pravidelností si nechávám čistit koberce v celém bytě a opravdu perfektní práce od společnosti A SERVIS

 3. Jsem milovnicí starého nábytku , sedacích souprav a gaučů . Na doporučení jsem si objednala u společnosti A SERVIS LIPKA jejich službu čištění čalounění a profesionálně odvedená práce je jejich vizitkou Děkuji

 4. Dobrý den
  služby A SERVIS LIPKA s.r.o. jsem využila také , na čištění sedací soupravy a to k velké spokojenosti ILONA

 5. Na vašich stránkách jsem se dočetla,že čístíte koberce pomocí EXTRAKČNÍ metody,která spočívá vstříknutím chemie do kobercového vlákna.
  Proto by mě zajímalo,zda je toto čiště vhodné i pro ošetřní koberců,kde jsou děti.

  děkuji A. Sykorova

  • Dobrý den
   reaguji na váš dotaz ohledně vrstev vosku na podlahu.Nanáší se 2-3 vrstvy vosku aby vznikl jednolitý povrch bránící nečistotám dostat se do hloubky struktury podlah a tím ji chrání.Vyškolení pracovníci vždy zvolí správný druh vosku na ošetřovaný typ podlahy.
   s pozdravem hezkého dne
   Barbora Lelková

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno