Úklidová firma A SERVIS LIPKA, s.r.o. nabízí svým zákazníkům velkou řadu služeb, mezi které patří například čištění koberců, mytí oken, výloh a fasád. Mytím oken se firma zabývá již dvacet let, proto může nabídnou služby, které jsou prověřené dlouholetou praxí.

Pro všechny své služby firma využívá nejmodernější postupy práce, které jsou zároveň „ušité na míru“ zákazníkovi. Každá zakázka je totiž odlišná a je třeba individuální přístup, aby byl výsledek výborný a zákazník spokojený. Služby, které si u firmy objednáte, jsou realizovány v době, kdy nenarušují chod domácnosti nebo firmy, takže se plně přizpůsobí vaší práci.

Firma garantuje výborně odvedenou práci od svých zaměstnanců, kteří jsou pravidelně proškolováni v různých oblastech úklidových prací. Firma má pouze stálé zaměstnance, na které se může spolehnout i klient, proto je vždy práce zaměstnanců odvedena co nejlépe, aby byl zákazník spokojený.

Firma nabízí mytí oken s následnou impregnací, která udrží skla po dlouhou dobu čistá. Nano impregnace je vhodná na všechny skleněné povrchy, nejvíce však A SERVIS doporučuje nanést impregnaci na okna, která jsou hůře přístupná běžnému mytí. To se týká především oken ve výškách a prosklených budov, které jsou většinou špatně dostupné a technika, která je na mytí potřeba, drahá.

Při mytí oken a výloh myjí okna stěrkovou metodou a bez použití leštidel, která paradoxně nezajistí dlouhotrvající lesk, ale vzniknou ve velmi krátkém čase tahy a kruhy, které byly způsobeny leštěním. Spolu s mytím oken zajistí také mytí, čištění, impregnaci markýz, lamel, plátěných stříšek, látkových přístřešků, párty stanů a žaluzií.

Rotační mokré čištění koberců a čalounění

Svým zákazníkům firma  A SERVIS LIPKA, s.r.o. zajišťuje hloubkové čištění koberců, mytí a následné voskování podlah. Hloubkové strojové čištění koberců provádí nejúčinnější metodou, která v současné době existuje. Strojové hloubkové čištění koberců provádí kotoučovým strojem Ghibli SB 43 Comfort Plus, na kterém je osazen vysoký šamponovací kartáč.

02 Koberce

V současné době žádny výrobce ani firma nenabízí účinnější strojové a hloubkové čištění koberců v Praze. Vysoký šampónovací kartáč pronikne do struktury podsady koberce bez jakéhokoliv narušení vlákna. Kotoučový stroj strojově vyčistí a vykartáčuje špínu na povrch koberce, odkud je vzápětí odsána výkonným turbo vysavačem AS59.

Pomocí tohoto systému je čištění kvalitní a vyčištěná plocha je souvislá bez fleků a stínů. Kotoučový stroj koberec vypere souvisle a kvalitně. Čistěte koberce častěji, dosáhnete toho, že koberce si zachovají déle svůj původní vzhled!

9 KOMENTÁŘE

 1. Dobrý den, když teda firma myje okna stěrkovou metodou a bez použití leštidel, jak tedy docílí toho, že se okna krásně lesknou? Děkuji za odpověď.

 2. Koberec na vyhození a servis od společnosti A SERVIS LIPKA s.r.o. dokázal nemožné , velmi dobrá práce a koberec jsem nemusela vyhodit , je jak nový ,od této zkušenosti se na společnost obracím i s mytím oken jsem ráda za jejich odbornou práci a děkuji

 3. Kvalitní služby od A SERVIS také doporučuji
  roky jsem věrnou zákaznicí , mytí oken , čištění koberců . A velice milý a příjemný personál

  Dominika

 4. Jestli hledáte firmu , která by vám spolehlivě vyčistila vaše okna , výlohy či fasády domů , určitě se obraťte na A SERVIS LIPKA s.r.o.

 5. Opravdu spolehlivá firma A SERVIS LIPKA s.r.o.
  jejich služby doporučuji využívat, jsem letitou zákaznicí . Málokterá společnost má tak dobrý přístup ke svým zákazníkům a ke své práci
  Hanka z Plzně

 6. Dobrý den

  Konec prázdnin a proto hledáme firmu,spolehlivou,která by pomohla s čistěním oken,voskování parket a čištění koberců.

  Objednaná firma nakonec práci odmítla a tlačí nás čas, který zbývá do konce prázdnin
  Budu ráda za dobrý tip na firmu
  za ZDŠ – Holá Lenka

  • dobrý den
   paní Holá asi pozdě ale přeci ,já osobně využívám služeb společnosti A SERVIS LIPKA s.r.o společnost má sídlo v Brně a Plzni ,ale svoji perfektní práci odvádí po celé České republice na Slovensku v Německu a Rakousku.Doporučuji kontaktovat vyplatí se to je to spolehlivá firma
   Šárka

 7. Dobrý den,
  firmu A SERVIS LIPKA jsem využila již dvakrát. Poprvé na čištění koberců, které byly dost zašlé. Podruhé na mytí oken a jejich následnou impregnaci. Obě práce proběhly bez problémů a na jedničku. Práce to byla rychlá, kvalitní a především čistá. Zaměstnanci firmy po sobě vše důkladně uklidili, takže nebylo poznat, že tu někdo byl. Byla to příjemná zkušenost a určitě ne poslední.
  S pozdravem, Jiřina Pittnerová.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno