Letní sezóna pozvolna ťuká na naše vchodové dveře a oznamuje nám příchod teplejších dnů. Společně s tím se trochu poupraví nároky na ošacení. Pánská trika se tak stanou jediným symbolem poukazující na charakteristiku vaší podstaty. Pokud nepatříte mezi skalní fanoušky nicneříkajících jednobarevných triček a rádi byste sdělili světu své pocity, názory nebo myšlenky, určitě se zaměřte na originalitu vycházející z webového portálu Geekshirts.

Právě v těchto virtuálních vodách naleznete tolik potřebnou inspiraci pro letní sezónu 2016. Staňte se pro ostatní předlohou nového směru a poukažte na svůj vytříbený vkus. Nemusíte se tento rok schovávat za bezejmennými modely neurčitých výrobců. Originalita a chuť se odlišit je to, co z nás dělá nezapomenutelné.

 

Pánská trička s vtipným potiskem

Pánská trička s potiskem jsou mnohdy jedinou šancí, jak v konzervativněji založené společnosti vyřknout svůj názor nahlas. Dejte ostatním najevo nesouhlas nebo naopak sdílnost citlivějších témat. Černobílé pánské triko už navždy zůstane černobílým. Bez jakékoliv emoce či nápadu. Potisk je duší celého oblečení. Dokáže rozesmát či přimět k zamyšlení. Ukažte ostatním, že si dokážete ze sebe samotného či z ostatních udělat inteligentní a nevtíravou legraci.

 

Inteligentní humor potisku pánských triček

Dokázat si udělat z někoho srandu a při tom se nedotknout jeho cti? Ano, je to možné, chce to však skvělého grafika a návrháře. Náš tým naštěstí disponuje vším, co je ke kompletaci takového oblečení zapotřebí. Pánské tričko s vyobrazením muže s hlavou ve tvaru svěráku mluví za své. Dokonale ztvárněná podobizna i s typickým medvídkem nenechá nikoho na pochybách, kdo je tady zmíněn. Tričko je vyrobeno z kvalitní materiálu, potisk by se však neměl za žádných okolností žehlit, aby nedošlo k případnému poškození.

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno