Když se ale ukážou nepříjemné pocity, pálení, svrbění a další negativní projevy vaginální infekce, je po jakékoliv zábavě. Tyto komplikace trápí v létě celou řadu žen a jsou často vleklé a zároveň nepříjemné.

 

Jak vzniká taková infekce vašich intimních partií?

Velice časté koupání, návštěvy cizokrajných míst, zahraniční dovolená či letní známosti, to vše přináší rizika spojená s vaginálními infekcemi. V celém našem organismu se vyskytuje celá řada mikroorganismů. Negativní jsou nezvanými hosty a způsobují velké obtíže, naopak pozitivní jsou pro naše zdraví nezbytné. Zajišťují různé funkce, jako je například trávení či imunita. Vyskytují se například v našich ústech, v trávicím traktu, ale i v intimních oblastech. Pozitivní laktobacily v pochvě si můžeme představit jako takové opravdu malé rytíře, kteří chrání svůj hrad před cizími negativními nájezdníky a zabraňují tak devastaci tohoto hradu. Když je ale těch škodlivých mikroorganismů přesila, naše pomyslná obrana podlehne, prohrává boj a vzniká nebezpečná infekce.

Cílená pomoc

Ideálním řešením by tedy bylo posílit „strážce“ zavedení pozitivních kmenů laktobacilů přímo do pochvy a tím využít přesily a „vyhnat negativní mikroorganismy“. To se ale snáze řekne a hůř udělá. Revoluční směr v péči o ženské intimní partie přináší novinka na našem trhu –zdravotnický prostředek Gynimun, který obsahuje dva kmeny pozitivních laktobacilů. Gynimun obnovuje a udržuje zdravou vaginální flóru, podporuje léčbu bakteriální vaginózy a předchází jí obnovou přirozeného pH. Tyto vaginální kapsle obsahují dva vaginální, patentované a klinicky přezkoušené probiotické kmeny, které byly vybrány pro své vynikající vlastnosti při udržování a obnově zdravé vaginální flóry. Gynimun tak zmírňuje vaginální obtíže, jako je svědění, výtok, zápach, zarudnutí, podráždění nebo pálení. Navíc jej můžeme užívat jako prevenci, když víme, že jsme na tyto obtíže náchylné, čeká nás dovolená nebo se těšíme na slunění a koupání. Užívejme si léto naplno a se všemi radostmi, které nás čekají.

Máte dotazy? Zeptejte se lékaře na www.gynimun.cz

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno