Zapomeňte na tradiční nemovitosti a dovolte si uvažovat trochu jinak. Inspirací vám mohou být třeba modulové domy ze série Superior od společnosti HOBBYTEC.

U nich jde snadná dostupnost a rychlá výstavba ruku v ruce s komfortem a nízkými provozními náklady během celého bydlení. Právě proto jsou  modulové domy ze série Superior již v základu navrženy tak, aby splňovaly minimálně zákonem dané standardy nízkoenergetického bydlení. Ale nabídnout vám mohou ještě mnohem více.

 

Mobilní bydlení se obejde bez základové desky

Věděli jste, že o běžných domů tvoří základová deska až jednu třetinu jejich ceny? A přitom je v mnoha případech zbytečná. U modulových domů série Superior ji díky chytrému konstrukčnímu řešení můžete nahradit zemní vruty, železobetonovými dlaždicemi, betonovými patkami nebo třeba dřevěnými fošnami.

A o rychlou výstavbu nebo udělení stavebního povolení se bát nemusíte. Mobilní domy ho totiž vůbec nepotřebují a to i v případě, že jsou pevně ukotveny k zemi. Stačit vám tak bude pouhé ohlášení stavby. A pokud by úředníci přece jenom měli s vaším návrhem nějaký problém, je možné mobilní dům opatřit i funkční ojí, aby bylo vyhověno všem požadavkům úředního šimla.

 

Vyrovná se mobilní dům tomu klasickému?

Tuto otázku si budoucí majitelé modulových domů kladou asi nejčastěji. A odpověď na ni vás jistě potěší. Zní totiž jednoznačně ANO! Použití pevné konstrukce z hoblovaných sušených a lepených profilů spolu s masivními stropními trámy a účinnou obvodovou izolací vám zajistí komfortní bydlení i během té nejtužší zimy.

Vybrat si můžete ze čtyř velikostí mobilních domů či mobilních kanceláří. Ta největší plně nahradí byt typu 2+1 (výměra 48 m2) a přitom za ni nezaplatíte více než 700 000 Kč. Při nákupu na HOBBYTEC.CZ se navíc můžete těšit na nejrůznější bonusy a vrácení části peněz zpět ve formě kreditu na další nákup. Výběr svého mobilního bydlení si tak zaručeně užijete a možná i získáte lásku na celý život. vždy´t kdo by chtěl platit více tam, kde nemusí?

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno