Darujte speciální limitovanou řadu Waterdrop MELE v exkluzivním vánočním přebalu. Unikátní mikrodrinky v kapsli doplňuje láhev z borosilikátového skla, která je zdobená podmořským motivem navrženým španělskou ilustrátorkou Mele de la Yglesia. Stejný design je pak použit i na termoobalu, který nápoj udrží chladný nebo teplý delší dobu.

Překvapte letos originálním dárkem v originálním kabátku. Speciální vánoční sety vám ušetří práci s balením. Domů je dostanete už v krásném vánočního přebalu. Uvnitř se ukrývá designová láhev, jejíž ladné křivky a dokonalá barevná lehkost učarují ženám, ale i dospívajícím dívkám. Nechybí kapsle Waterdrop v různých příchutích pro přípravu zdravého nápoje bez zbytečného cukru a chemie. Kapsle pro ochucení vody jsou tak malé, že se můžou stát součástí každé dámské kabelky. Rozpuštěním kapsle získáte nápoj plný vitamínů a antioxidantů.

Návrh designu pro novou láhev MELE vytvořila španělská ilustrátorka Mele de la Yglesia. Její autorský rukopis v sobě mísí křivky a přímku, rovnováhu a asymetrii, prázdný prostor a temně černou. Sama říká, že její kresby jsou plovoucími prvky v surrealistické krajině. A i takové je designová láhev a termoobal s podmořským motivem.

Vybrat si můžete ze dvou variant:

  1. Vánoční set Mele de la Yglesia s designovou lahví a ochutnávkovým setem 898 Kč
  2. Vánoční set Mele de la Yglesia s designovou lahví a 4 x 12 kapslí BOOST, FOCUS, DEFENCE, YOUTH) 1104 Kč.

 

Tato limitovaná edice láhve bude k dostání pouze v setech od 11. 11. 2019

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno