Před pár dny jsme psali o líčení očních linek pomocí lžičky. Nyní tu máme další netradiční způsob líčení. Tentokrát to nebude jen oční linka, ale rovnou celé líčení. Obočí, oční linka, řasenka a konturování – vše jen pomocí kreditní karty. Kreditka bude tvá pomocnice, proto ji měj vždy při sobě. Nemusí to být samozřejmě jen kreditní karta, můžeš použít i různé věrnostní karty, které máš v peněžence. Takže jak na to:

OBOČÍ: Kreditní kartu přilož k obočí a pomocí tužky na obočí nebo štětce prostě kresli linii obočí. Už žádné nepřesné tvary obočí. Díky kartě nakreslíš své obočí dokonale.

OČNÍ LINKA: Díky kartě nalíčíš i kočičí oči! Přilož ji ke konci oka a ve směru jakoby si jí prodloužila oko. Pak vezmi linku nebo tužku a kresli. Pěkně podle karty. A linka je krásně a rovná.

ŘASENKA: I tobě se stává, že když nanášíš řasenku vždy ti zůstane i na víčku nebo pod okem? Tak vytáhni kreditku z peněženky a podlož ji pod řasy a nanášej řasenku. Zbytek řasenky, která by zůstala na pokožce, zůstane na kreditce.

KONTURY: Karta ti pomůže i při konturování obličeje. Konkrétně při vyzdvihování lícních kostí. Kreditku přilož těsně pod lícní kost a bronzerem zvýrazni lícní kosti.

Po líčení pomocí kreditní karty doporučujeme kreditku očistit. V institucích byste asi těžko vysvětlovali černé fleky od řasenky a růžové zbarvení od tvářenky 🙂

Líbí se ti tento trik? Bude mít tvoje kreditní karta “pomocnice” čestné místo v kosmetické kapsičce? 🙂

 

 

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno