Možná i Vám vysvětlovali kdysi rodiče princip partnerství na ptáčcích a včeličkách nebo motýlcích. Dnes už však jistě víte, jak to celé ve Vašem těle, ale i mysli, funguje. Ale stále jsou tu ještě maličkosti, které Vás mohou překvapit. Podíváme se nyní na pár faktů, které jsou sice velmi jednoduché, ale málokdo zná jejich skutečnou sílu a zapomíná na ně.

Výlet může posílit Váš vztah

Manželství neustále ohrožuje jakýsi tichý nájemný vrah, kterým není nikdo jiný než NUDA. Je tolik nudných povinností, které je třeba splnit. Důležité jsou výlety, sportování, večeře, kino, divadlo, společné dívání na filmy… Vše, na co si vzpomenete i po třech měsících, manželství posiluje.

Mazlení může zvýšit Vaši spokojenost

Ano, je to tady! Černé na bílém! Na sexu není nejkrásnější vyvrcholení ani milostné spojení, ale něžné a láskyplné mazlení. Tulení se v posteli podporuje pocit jistoty a bezpečí. Sdílený spánek v zdravě fungujícím vztahu může snížit hladinu kortizolu, stresového hormonu, který má při dlouhodobém působení devastující vliv na tělo a zdraví.

Je to tak, sex spaluje kalorie

Za půlhodinu dokážete spálit kalorie, které jsou v čokoládové tyčince. Čím aktivnější budete, tím více jejich spálíte. A samozřejmě, zakončení orgasmem znamená ještě něco navíc. Otázkou však zůstává, zda jste už dávno nezapomněli na kouzlo sexu, a tudíž není pro Vás pouze nutností. Ruku na srdce, dokážete se “milovat” alespoň 30 minut a to třikrát týdně?

Být pokorný pomáhá Vašemu vztahu

“Pokora je definována jako skromné ​​chování, nesobeckost a projevuje se u člověka, který respektuje toho druhého.” Jakmile ke svému partnerovi necítíte respekt a úctu, jste na začátku konce. Je jedno, zda si ho vážíte pro jeho inteligenci, nebo kvůli tomu, že je nepřemožitelný v pexesu, ale musí existovat něco, proč jste pyšný, že je to právě Váš partner.

Nervozita z nedostatku sexu?

U někoho se může projevovat nedostatek sexu nervozitou, depresemi, ba až agresivitou. Ti, kteří ho potřebují podstatně méně, se dokáží více ovládat i kontrolovat. Nedostatek sexuálních aktivit se pochopitelně projevuje více u mladších než u starších.

Nuže, co říkáte? Jak je to s Vaším manželstvím a řekněme si to otevřeně, i se sexem?

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno