Láska nezná hranice. A nikdo to nedokázal lépe než ti, kteří ji našli v zahraničí. Láska nás prostě inspiruje. Doma nebo v cizí zemi, někdy je úplně jedno, kde strávíme den plný lásky. Své šance si ale můžete zvýšit i tak, že svou lásku vezmete na vysněné rande do některého z nejzajímavějších a hlavně romantických měst světa. Posvítili si na ně i The Travel Channel, Travel and Leisure a Conde Nast Traveler. Pokud však čekáte, že se v seznamu nachází Paříž a Florencie, budete překvapeni.

Buenos Aires, Argentina11

Rodiště nejsmyslnějších tanců. Které město by mohlo být více romantičtější? “Noční život zde trvá do osmé až desáté hodiny ráno,” řekla Catherine Huchan. Stala se živým důkazem chemie, která proudí hlavním městem Argentiny. Catherine je Američanka, která se zamilovala do Argentince a žije tu už 5 let. Potvrzuje, že romantika je v Buenos Aires všude : “Každý, od teenagerů až po seniory. Všichni sedí na lavičkách v parku a dívají se jeden druhému do očí, tulí se a sladce se líbají, “. Mimo laviček v parku je plno lásky v barech za červeným vínem, ale i na ulicích při tanci. “Každý je zpocený, tančí, ale je šťastný “.

Austin, USA

21

Hlavní město Texasu je vynikající volbou pro “randění”. I díky tomu, že se sem každý den přestěhuje přibližně 110 lidí. Chandler Jones, koordinátor prodeje v Austin Convention a Visitors Bureau, mluví o Austinu jako o “randícího bazénu”: “Pokud se Vám romantická scéna nelíbí, přesuňte se do dalšího baru. Dělejte to, dokud se to nepodaří.” Kromě restaurací a barů je jednou z možností romantického rande Lady Bird Lake v Downtown. Mary Gorham: “Jízda na kajaku na jezeře uprostřed města může být skvělý způsob jak si užít den. Můžete pádlovat na východ směrem k centru města a sledovat miliony netopýrů při západu slunce.”

Kodaň, Dánsko

31

Město bylo založeno Vikingy jako rybářská vesnice. Proč zde romantika kvete? Kodaň je město, které má během červnového slunovratu až 17 hodin světla. Metropole Dánska je známá i širokými plážemi, bohatými parky a náměstími. Místní obyvatelé se nazývají “Latinos Skandinávie”. Tento přívlastek charakterizuje jejich hlasitost, uvolněná povahu, ale i odvaha jít s láskou do města a ukázat ji.

Montreal, Kanada

41

“Je to sen všech romantiků,” říká Nathan Munn, který se přestěhoval do Montrealu z Ottavy před 12 lety. Pohodová atmosféra a intimní bistra jsou ideální pro páry především v nočních hodinách. Místní obyvatelé si svou lásku vychutnávají v dlážděných ulicích a v mnoha high-end restauracích. Na první rande je nejideálnější restaurace Da Emma, ​​kterou vlastní Římanka Emma Risa. Podnik je vyhlášený nejen jídlem, ale i její přátelskou atmosférou. Páry se sem proto s oblibou vrací.

Kapské město, Jižní Afrika

51

Druhé největší město Jihoafrické republiky se nemusí obávat o nedostatek romantických možností a příležitostí. Tu jim zajišťují vinice, pískovcové hory a množství pláží. “Naši obyvatelé se nestydí rozpustit si vlasy a užívat si život,” říká Enver Duminy, generální ředitel společnosti Cape Town v oblasti cestovního ruchu. Dodává, že “randění” je jednoduché díky tomu, že jsou společenští. Jednoduše, zažijete tu romantiku jako z filmu.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno