V těchto dnech zřejmě všichni myslíme na Vánoce či Silvestra. Nejsou to však jediné příležitosti, které vyžadují přípravy.

Zejména ženy při pomyšlení na plesovou sezónu chytá panika. Většinou totiž nemáme co na sebe a i když rády vyrazíme do společnosti, vyžaduje to víc než jen návštěvu kadeřníka, dokonalý make-up a hezké šaty. I podobné události si tedy umíme plánovat v dostatečném časovém předstihu.

Sezóna plesů však bude příští rok o něco kratší. Proto pokud chcete jít na konkrétní ples, začněte lístky shánět už teď. Stejně méně času však budete mít i na nalezení těch správných šatů. Naštěstí obchody jsou jich plné, a tak si určitě vyberete i na tuto příležitost. Ani toto není vždy jednoduché, a proto na nákupy vyražte s upřímným partnerem nebo dobrou kamarádkou, která Vám otevřeně řekne, zda Vám šaty sluší, nebo ne.

Ať už jde o jakýkoliv ples, chcete být přece krásná. To si však nejednou vyžaduje, abyste byli otevřená i k možnostem, které se Vám na první pohled nezamlouvají. Za vyzkoušení přece nic nedáte a Vaše představa, se nemusí zcela shodovat s tím, co Vaší postavě opravdu sluší. Nechte si tedy poradit.

Vybrat však musíte nejen šaty, ale i ty správné boty. Ty musí ladit s šaty, ale ne nutně. Pokud máte jednoduché šaty, můžete je oživit výraznými botami a doplňky. Naopak, pokud šaty poutají pozornost, zvolte jednoduché lodičky.

Nesmíte podceňovat ani účes. Pokud však Vaší koruně krásy chybí délka či objem, nebojte se jít i do příčesků. Působí velmi přirozeně, vždyť pokud již vyrážíte na ples, tak ať je vše dokonalé.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno