Kratší rodinná víkendová dovolená se nemusí odehrávat jen v horském hotelu či chatce. Můžete ji trávit také tam, kde vám nabídnou široký výběr volnočasových aktivit a bohatě vybavenou wellness zónu.

Oáza klidu v centru Prahy

Ten pravý velikonoční pobyt, který by vám umožnil ničím nerušený odpočinek a načerpání nových sil před náročným obdobím by se měl vyznačovat především klidným a inspirujícím prostředím. Neměla by chybět ani kuchyně s šikovnými kuchaři připravující ta nejlepší jídla a samozřejmě špičková obsluha, která za vás vyřeší všechny povinnosti i problémy.

Pražský rekreační komplex Park Holiday byl postaven pro všechny, kteří o podobné dovolené zatím jen snili. Vždyť k čemu je vám klidné horské prostředí, když si jen na přepravu tam a zpět musíte vzít jeden den volna? Do komplexu Park Holiday to máte blízko z jakékoli části Prahy a ruchu z ulic a chodníků se rozhodně bát nemusíte, komplex totiž stojí přímo uprostřed přírodního parku.

 relax_400

Velikonoční pobyt v hotelu Park Holiday

Ubytování v moderně vybavených pokojích, časově neomezený vstup do wellness a fitness zóny a speciální velikonoční menu – to všechno vám přináší velikonoční pobyt v hotelu Park Holiday. Nadčasový a promyšlený design celého hotelu (oceněn prestižní cenou Stavba roku 2008) zajišťuje maximální pohodlí. Jako příklad si vyberme třeba koupelny: každá koupelna je vybavena prodlouženým sprchovým koutem s „tropickým deštěm,“, bidetem, toaletou a komfortním podlahovým vytápěním. Všechny pokoje mají individuálně nastavitelnou klimatizaci, lednici, plochou televizi a WI-FI připojení.

Lázeňská část Parku Holiday zastoupená především Wellness zónou ClubWell je příjemným místem pro načerpání nové energie a obnovení životní rovnováhy po náročném období. Hostům je k dispozici například vnitřní vyhřívaný bazén, whirlpool. Varia a Finská sauna, Parní lázeň, Solární louka s relaxačními lehátky a další.

Klidné, útulné a rozmanité prostředí celého hotelu ještě umocňuje špičková obsluha a vynikající jídlo. V hotelu Park Holiday zkrátka potěšíte všechny svoje smysly a navíc si skvělě odpočinete.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno