Pokud ještě nasněží, tak pravděpodobně spustíme i vleky pod hotelem Sirotek,“ říká provozní ředitel Ski&Bike Špičák Vladimír Kasík.

Ze sjezdovek bude stoprocentně k dispozici páteřní dlouhá trať – tzn. horní část Slalomové (č.3) s dojezdem k lanovce po Slalomové (č.2) a rodinná Spodní Šance. V horní pasáži bude ještě otevřena jednička Turistická s přejezdem na trojku Slalomovou a mírná pasáž vedoucí z parkoviště do areálu.

„ Na těchto sjezdovkách už nyní leží v průměru 50 cm přírodního i technického sněhu, na ostatních pak 20-40 cm přírodního. Pokud ještě nějaký připadne, možná budeme moci už ve čtvrtek otevřít i další úseky,“ dodává Kasík.

Hned od čtvrtka 7.12. bude otevřena půjčovna lyží a servis, od soboty 9.12. pak i lyžařská škola. Vleky jsou v provozu tradičně od 8,30 do 16 hodin.

Do pátku 15. prosince se lyžuje za ceny vedlejší sezony (tzn. 505 korun celodenní skipas pro dospělého, 440 korun mládež 15-18 let, 1220 korun rodinná – neomezený počet dětí do 14 let zdarma, platí jen dospělí, a 360 korun děti do 14 let).

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno