Nejkrásnější pláže na světě, pohoda, klid a nikým nerušená dokonalá dovolená. To všechno jsou pocity, se kterými se cestovatelé vracejí z Malediv. Luxusní dovolená, která se nedá popsat slovy, musí se zažít!

 

Průvodce pro Maledivy – vzhůru za dobrodružstvím!

Luxusní střediska a vynikající zázemí a služby. Na turisty jsou zde rozhodně připraveni, a považují si jich. Průvodce pro Maledivy vám představí nejen známá místa, která na vás čekají, ale také praktické informace ohledně letišť, nebo zážitky cestovatelů a fotogalerie, které vás naladí na tu správnou vlnu. Už se těšíte, až se na Maledivy vypravíte vy? Čarokrásné ostrovy a korálové atoly v Indickém oceánu žijí poklidným a líným tempem, které je jako stvořené pro ideální dovolenkovou destinaci.

 

Praktické informace – čím platit?

Když se vydáte na Maledivy, potřebujete zjistit, čím platit při návštěvě restaurace, nebo při nákupech. Maledivská republika má svou vlastní měnu – maledivská rupie označená mezinárodní zkratkou MRV se však u běžných směnáren nalézt nedá. Pokud se nebudete vyskytovat mimo turistické oblasti, bohatě si vystačíte s americkými dolary, na které jsou obchodníci zvyklí. Pro zajímavost uvádíme, že jedna maledivská rupie je zhruba 1,4 Kč.

 

Úchvatné Maledivy

Kde Maledivy naleznete? Tento ostrovní stát se nachází v jižní části Asie, v Indickém oceánu. První z korálových atolů leží zhruba 500 kilometrů jihozápadně od Indie. Jedná se o stát, který je nejníže položený na světě. Milovníci krásných pláží a pohodlných výletů na mopedu budou nadšeni – žádné z míst na ostrovech není položeno výše než 2,5 metrů nad oceánskou hladinou. Krása, až oči přecházejí.

Už se těšíte, až okusíte kousek ráje? Maledivy patří mezi místa, jejichž návštěva je celoživotním zážitkem. Pobyt v dokonalém a oku lahodícím prostředí se nedá s ničím srovnat. Přijeďte si odpočinout do ráje!

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno