Univerzální a rychlé

Sendviče umíme připravit na mnoho způsobů a provází nás téměř celým životem. Jako děti je milujeme, pak patří mezi základní jídlo studentských let a v dospělosti je chystáme sobě i svým dětem. Dva plátky speciálního chleba plněné vším, co máme rádi a zapečené přesně tak, aby se všechny chutě skvěle doplnily a promíchaly. Nejoblíbenější kombinací je klasická verze se šunkou a sýrem, zkuste ale třeba i sladkou variantu s camembertem a broskvemi nebo s ananasem. Výhoda toustů je jejich jednoduchá příprava a také trvanlivost, můžeme si je vzít do batohu na celodenní výlet a pokud zvolíme vhodnou náplň, bez obav vydrží i do druhého dne. Vhodné jsou v takovém případě různé trvanlivé salámy a sýry.

 

Sendvičovač v každé kuchyni

Šikovný pomocník by tak neměl chybět v žádné domácnosti, ať už se jedná o studentský byt nebo rodinu se třemi dětmi. Ideální je ten, který má více funkcí jako sendvičovač 3v1 od značky Orava, který nabízí 3 výměnné desky a tedy tři možnosti přípravy pokrmů v jednom přístroji. Kromě toastů si tak můžete připravit i nadýchané vafle nebo přímo grilovat. Výměnné desky se snadno udržují, mají nepřilnavý povrch a lze je mýt i v myčce nádobí. Nemusíte tak mít v kuchyni tři různé pomocníky, ale stačí vám jeden, kdykoli připravený k práci. Tu vám usnadní i světelné kontrolky, díky kterým máte přehled o napájení a ohřevu desek a tepelná pojistka.

A pomáhat s přípravou vám mohou i děti. Toaster má tepelně izolované držadlo a navíc uzamykatelné, takže nedojde k žádným nečekaným a hlavně nepříjemným událostem.

Můžete tak starosti s přípravou proviantu hodit za hlavu a při přípravě toustů nebo grilovaného masa plánovat na jaký výlet se vydáte.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno