About You módní značka, která obletěla celý svět, nyní dorazila také do Česka. Topmodelka Karolína Kurková se stala českou tváří, která propaguje značku About You u nás doma, prakticky ji vídáme každý den v televizní reklamě. A co nám tedy nabízí tato značka pro nás běžné zákazníky?

 

Nenechte si ujít slevový kód ve výši -25%

Příchod About You nabízí tuzemským zákazníkům široký sortiment módních oděvů. Nově také na slovenském trhu. About You nabízí neuvěřitelných top 500 světoznámých značek jako Adidas, VERO MODA, ARA a také vlastní kolekci oblečení ABOUT YOU. Móda je zaměřena pro ženy, muže, ale také děti. Abychom nezapomněli, k nákupu můžete využít slevový kód na ABOUT YOU v hodnotě -25%, který nabízí Karolína Kurková zde.

 

Stories a nejnovější módní trendy

Do módních trendů se oblékají světoznámé osobnosti a vy tak můžete sledovat různé trendy Stories. Nyní máte možnost nahlédnout na módu na léto, ať už v městském stylu nebo si vybrat přírodní outfit. Dále můžete nakupovat letní šaty v kolekci Dobrý pocit nebo Summer ready, kde můžete natrefit na květinové šaty se slevou až -35%. Pro ty, kteří vyrážejí na festival, určitě ocení Festivalové looky, které jsou odolné povětrnostním vlivům a to se slevou -25%. Sledujte kategorii Outfity a Stories, vy tak získáte aktuální přehled módních trendů a už nebude nikdy o krok zpátky. Se slevami na módu se nemusíte bát, že na nákupu proděláte.

 

Možnost vrácení zboží, až 100 dní zpátky!

A čím se ještě vyznačuje About You oproti konkurenci? Třeba dopravou zdarma. A co je na tom zvláštního? No neplatí vůbec nic! Hodnota minimální objednávky není stanovena. Jestli máte ještě pochybnosti o nakupování oblečení on-line, už je mít nemusíte. Pokud vám nějaké oblečení přece jenom nesedí, tak ho jednoduše vraťte v zákonné lhůtě. Pokud nestíháte, nezoufejte! Na About You můžete vrátit zboží až 100 dní zpátky. Tohle nemá ve své nabídce žádná konkurence. Nás jistě zajímá, kam se bude About You v budoucnosti směřovat a budeme vás o tom čerstvě informovat.

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno