1. Maska na obličej

Masky jsou obecně považovány za jeden z nejlepších prostředků na zbavení se nechtěných černých teček. Mezi nejúčinnější domácí masky patří ta, která vzniká kombinací tvarohu a mletého pepře.

INGREDIENCE

pepř
měkký tvaroh
POSTUP

Smíchej lžíci koření a lžíci tvarohu do hladké hmoty, kterou následně nanes v přiměřené vrstvě na potřebná místa. Nech působit 10 -15 minut a smyj vlažnou vodou. Pro viditelný účinek opakuj minimálně 3 krát týdně.

2. Náplast na černé tečky

Neustále utrácíš peníze za drahé náplasti, které slibují okamžité zbavení černých teček, ale s výsledkem nejsi spokojená? Tak běž do kuchyně a využij co nabízí.

INGREDIENCE

potravinářská želatina
mléko

POSTUP

Smíchej v malé misce 1 lžíci potravinářské želatiny s 1,5 lžící mléka. Směs vlož na chvíli do mikrovlnky (přibližně 15-30 sekund), aby se ingredience spojily. Teplou, ale ne horkou směs aplikuj pomocí štětce, vatové tyčinky nebo prstů na postižené místo a nech působit alespoň 10 – 15 minut dokud neztuhne a nebude se dát sloupnout. Opakuj jednou týdně.

3. Pleťové tonikum

V obchodech existuje mnoho pleťových vod a tonik, které slibují účinné odstranění ucpaných pórů. Věděla jsi, že existuje i méně invazivní, ale účinná cesta? Pomocí sody jde čištění černých teček jedna radost. Pronikne hluboko do tvých pórů a důkladně odstraní usazené nečistoty.

INGREDIENCE

soda bikarbona
voda

POSTUP

Přidej 2 lžíce jedlé sody do láhve s půl litrem vody a dobře protřepat, aby soda ve vodě rozpustila. Vezmi vatový tampon, nanes trochu takto vyrobeného tonika a přetři postižená místa. Opakuj dvakrát denně a výsledky na sebe nenechají dlouho čekat.

Krásná tvář bez černých teček je snem nejedné z nás. Zbavit se jich není sice jednoduché, ale vytrvalostí, pravidelných čištěním a péčí se i ty budeš moci těšit ze zdravě vypadající pleti.

1 komentář

  1. Ty naplasti celkem fungují tech nejvečích teček vás zbaví. Tonikum je super ja používam i na doodlíčení dala jsem tam i trochu micelárni vody.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno