Ginger znamená zázvor. A Yuzu Ginger Tea je zdravý produkt připravený z citrusových plodů YUZU a čerstvého zázvoru. Yuzu je zdravé a kvalitní ovoce, které roste jen v několika oblastech světa pro své specifické požadavky na pěstování.

Tradiční korejský nápoj YUZU Tea je vyroben z čerstvých plodů YUZU a medu. Novinkou je Yuzu Ginger Tea, který je doplněn i o čerstvý zázvor pro jeho prospěšnost na naše zdraví nejen v době chřipek a sychravých měsíců.

Jak chutná Yuzu Tea?

Klasický Yuzu Tea, který obsahuje citrusy Yuzu a med, má osvěživou, hořko-sladko-kyselou chuť po grepu, mandarince a citronu v jednom. Pokud se rozhodnete pro Yuzu Ginger Tea, můžete se těšit na chuť obohacenou o vůni i pikantnost zázvoru.

Proč pít Yuzu Tea?

Poznáte nový druh pití, které vám bude chutnat nejen v zimě jako horký nápoj ale i v létě jako osvěžující nápoj s ledem. Posílíte svůj imunitní systém, doplníte vitamin C, antioxidanty, díky vůni vám bude příjemně a unikátní  citrusy vám pomohou „nakopnout“ celkově vaše zdraví. Varianta obohacená o zázvor také působí protizánětlivě, příznivě ovlivňuje činnost srdce, krevní oběh, působí proti bolestem, snižuje nevolnosti, podporuje hubnutí a také má vliv na zvýšení počtu spermií a jejich pohyblivost.

Yuzu Ginger Tea obsahuje 18 % čerstvých plodů Yuzu, 20 % kořene zázvoru, 5 % medu, celkem  173 % doporučené denní dávky vitaminu C v jedné porci.. Příprava je naprosto snadná. Jednu lžíci Yuzu Tea stačí doplnit 200 nebo 250 ml vody.

Použijte Yuzu Tea různými způsoby

Nejen do nápojů můžete YUZU Tea použít. Hodí se i do koktejlů, k namazání na toasty, palačinky, do ranních cereálií…

Použití Yuzu Tea doporučuje i ambasador Jan Šebek, přední český barman a mistr světa v míchání nealko nápojů. Podívejte se na mnohé recepty.

Více na yuzuyuzu.cz.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno