Jste zvyklí si každé ráno dopřát svůj šálek kávy a bez této vzpruhy si nedovedete představit ani jeden den? Dokud jste doma nebo v práci, není problém. Jenže jak to máte vyřešit na cestách? Vezměte si s sebou překapávanou kávu ve filtru!

Možná se chystáte pod stan nebo karavanem cestovat po světě. A možná jedete do civilizace, ale nechcete ztrácet čas každodenním hledáním podniku, kde by vám uvařili dobrou kávu. Vybavte se na takové situace a vezměte si s sebou kávu ve filtru.

Jak funguje káva do kapsy?

Výrobce ji popisuje jako kávu do kapsy. Jedná se přitom o filtrační sáčky, v nichž se nachází mletá káva. Pokud si tedy na cestách budete chtít dopřát šálek lahodného moku, jednoduše odtrhnete vrchní část filtru, filtr roztáhnete a nasadíte na hrnek. Poté ho prolijete třikrát až čtyřikrát horkou vodou (množství kávy je naváženo na 150 ml vody) a je hotovo. Filtr vyhodíte a můžete pít.

Vyberte si svůj typ kávy do kapsy

V podobě kávy do kapsy se prodávají různé druhy káv. Hořká DeeBee, vyvážená Pico Mirante, exkluzivní Panama nebo ovocná Ethiopie. Jestliže si nejste jistí, která by vám chutnala, můžete si nejdříve objednat degustační balení. Na e-shopu Kavadokapsy.cz se prodává i zrnková káva, různé druhy tedy lze vyzkoušet i v zrnkové podobě. Pak na cesty si objednáte filtry do kapsy.

Darujte kávu do kapsy svým blízkým

Máte ve svém okolí někoho, kdo by určitě nepřežil ani den bez kávy? Možná právě jemu se bude káva do kapsy hodit. V e-shopu se dají sehnat různé personalizované balíčky, třeba Chlapská edice, která byla sestavena v reakci odpovědí mužů na nejrůznější otázky o kávě. Pod stromeček se hodí také limitovaná edice s vánočním kořením. 100% Arabica z Brazílie je doplněna skořicí, hřebíčkem, zázvorem a špetkou třtinového cukru. To zní hodně lákavě, že?

2 KOMENTÁŘE

  1. Mně třeba nejvíce chutná ta káva, kterou si připravím v pohodlí domova a jdu si ji pak vychutnat na gauč. Jako samozřejmě že si čas od času zajdu do kavárny, ale tam nejsem na ty směsi ani zvyklá. A doma si pustím ještě oblíbenou desku.

  2. Přemýšlela jsem nad tím kdy jsem si naposledy a kde dělala kávu připravenou z kapslí. Je to už několik let. Dnes když si totiž někde dávám kávu, tak jedině z moka konvičky. Zvykla jsem si na to tak moc že bych už ani v kavárně si dnes kávu nedala.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno