Ztratil váš milostný život jiskru? Pak ho musíte pořádně okořenit. Už jste někdy zkusili milostné svazování? Nebojte se experimentů, nejde o nic násilného. Záleží na vás, jak si nastavíte pravidla. Spoutaně nespoutaný sex, bondage, vám vnese novou jiskru do milostného života.

Sex bondage – jak na to

Ať už rádi experimentujete na poli milostného života, nebo se stydíte, sex bondage je pro mnohé větší sousto. Možná je to tajný sen mnohých, ale partneři se bojí o svých fantaziích promluvit, aby je ten druhý nepodezříval z touhy po násilí. Svazování ale vůbec není nic negativního. Je to hra. Vzrušující. Pokud máte protějšek, kterému věříte, proč si trošku nezalaškovat? Vždyť rutina zabíjí vztah, naopak napětí v něm vyvolává nezbytnou jiskru. Sex bondage není nic nebezpečného, tak směle do toho.

Sex bondage – kde sehnat

Co potřebujete na sex bondage? Pokud je to pro vás přece jen větší sousto, lze začít s klasickými pouty. Zahrajte si klasickou hru na policistu a nezbednou hříšníci nebo naopak. Postupně můžete přidávat jednotlivé pomůcky. Zkuste bičík, kterým budete šimrat tělo partnera, pak jej lehce plesknete. Jako další level bude maska na oči. Je vzrušující, když nevidíte, o to více vnímáte doteky vašeho partnera. Další fází může být rafinovanější spoutání. Budete tak zcela závislí na vašem partnerovi, vaše vzájemná intimita a oddanost se jen prohloubí. Zajít lze ještě dál. Domů si lze instalovat milostnou houpačku, na které se dá dělat spousta divokých hrátek. Pro pořádně tvrdý sex si můžete přizvat na pomoc důmyslné dildo na metalické konstrukci. Hraček je spousta, na jejich výběr se můžete podívat na stránkách ErosStar.sk, kde najdete spoustu erotických pomůcek, i bondážní sady, s nimiž okořeníte svůj milostný život. Nejen partner vám bude vděčný, své kouzlo v hrátkách najdete i vy.

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno