Ryze český výrobce postelí, matrací, lamelových roštů a dalšího vybavení do ložnice Postelia s.r.o. patří ve svém oboru mezi zavedené stálice. Zvláště matrace opravdu stojí za pozornost. Vyrábí se totiž ze studené pěny a nikoli běžně používaného molitanu, takže poskytují lepší tvárnost, prodyšnost a komfort. A aby si spáči mohli užít těchto výhod se vším všudy, nejsou používána žádná lepidla, spojující jednotlivé vrstvy matrací. Vše zajišťuje technologie použitých zámků, kdy do sebe jednotlivé vrstvy zapadají jako precizně vysoustružené puzzle.

 

V království neomezených možností

Při výběru své ideální matrace v oficiálním e-shopu Spime.cz nejste omezeni předdefinovanou paletou rozměrů. Jednoduše si zvolíte šířku ,délku nebo třeba výšku jádra matrace a složíte si tak svůj ideální produkt přímo na míru. A pokud vám některá z nabízených hodnot přece jenom vyhovovat nebude, stačí si nechat vyrobit matraci na míru  – a to do deseti dnů a zcela bez příplatku.

Důležité plusové body získává e-shop i za uvádění tzv. objemové hmotnosti u všech druhů matrací. Právě ta totiž rozhoduje o délce životnosti matrace – čím vyšší je, tím déle vydrží základ vašeho zdravého spánku v neměnném stavu. Pro výrobu jsou navíc použity výhradě značkové pěny od výrobců z Německa, tedy žádná Čína, Polsko nebo jiné levné zdroje pochybné kvality.

A na své si přijdou i milovníci přírodních materiálů, kteří ocení produktové řady z přírodního latexu nebo studenou pěnu Naturalis, využívající rostlinných olejů, které částečně nahrazují standardně užívané ropné produkty.

Matrace i další sortiment si můžete vykouše osobně v prodejnách v Praze, Plzni, Táboře a Brně nebo vsadit na přehledný e-shop Spime.cz s doručením matrací zdarma po celé ČR. A jako bonus získáte i příznivé ceny, protože nákup od výrobce se vždy vyplatí!

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno