Nechte se unést voláním divoké přírody a kouzlem samoty, z níž je to však k civilizaci a jejím výdobytkům coby kamenem dohodil! Vyzkoušejte luxusní ubytování v srdci Krkonoš pod značkou Roubal a vraťte se jedním krokem do doby našich babiček jednoduše tím, že se u nich ubytujete.

 

Nezapomenutelná dovolená pro celou rodinu!

Že je to nemožné? Tak to jste ještě nenavštívili chalupu Šípková, které vypadá, jakoby vypadla z některého románu Boženy Němcové. Velká červeně natřená okna se dívají do dálky a vítají všechny návštěvníky, toužící po nevšedních zážitcích.

Ubytování v poloroubence totiž mezi ně bezpochyby patří. Můžete si tu v pohodlí pospat za vyhřátou pecí jako pohádkový Honza nebo se vykoupat v opravdové dřevěné vaně v podkroví, až po okraj naplněné horkou vodou. Výhledy do přírody a jedinečná architektura, která vás bude po celou dobu oklopovat, vám dovolí zapomenout na stres a starosti všedního dne a vychutnat si vše skutečně na maximum.

Ale ochuzeni nebudete ani o pohodlí naši současné doby. Podlahové topení, moderně zařízená koupelna, vysokorychlostní Wi-Fi připojení a ještě mnohem víc. Záleží jen na vás, na co budete mít zrovna chuť a náladu.

 

Chtěli byste bydlet v roubence?

Klima dřevostaveb i jejich unikátní vlastnosti (patří do kategorie nízkoenergetického bydlení) řadí tento svébytný architektonický směr k předním oblíbencům světového stavebního trhu. Ale zkušené experty máme i u nás, a jedním z nich je právě Martin Roubal. Takže pokud se vám bydlení pod jeho střechou zalíbí, jednoduše ho oslovte a nechte si postavit podobně skvělou roubenku přímo na míru s jeho jedinečným rukopisem. Určitě nebudete litovat!

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno