Těhotenství není nic, co by se mělo skrývat pod nevábnými šaty, které jsou o několik čísel větší než samotná nositelka. Naopak, staňte se miss těhotná pro rok 2015 v jakémkoliv měsíci a získejte velice hodnotné ceny. Nemusíte se obávat žádného zdlouhavého castingu nebo příprav na vámi zvolený program. Vše je velmi jednoduché, soutěž probíhá prostřednictvím hlasování na sociální síti. Stačí jen poslat aktuální fotografie a vše ostatní nechat na samotných čtenářích. Samozřejmě můžete požádat své kamarády a přátele o výpomoc, jelikož každý hlas se počítá. V mnohých případech je vítězství těsné, přičemž o favoritce daného měsíce rozhodlo jen několik málo hlasů navíc. Nepodceňujte váhu hlasování a zapojte se do soutěže i vy.

 

Miss těhotná pro každý měsíc

Tato úžasná soutěž probíhá každý měsíc. Máte tedy hned dvanáct příležitostí v roce zabojovat o prvenství a zároveň si tak dokázat, že právě to vaše bříško je nejkrásnější ze všech. V každém měsíci se do užšího výběru dostanou tři soutěžící, které se utkají ve finálovém souboji.

Stačí navštívit internetové stránky miss-tehotna.cz a dát svůj hlas nejsympatičtější budoucí mamince, která si podle vás hodnotné ceny zaslouží. Hlasování je otevřené vždy až do poslední minuty v daném soutěžním kole.

 

Staňte se miss i vy

Dostáváte poklony od svých přátel a kamarádů? Říkají, že vám bříško náramně sluší? Pokud jste si na výše uvedené otázky odpověděli v kladném duchu, vyzkoušejte se stát miss pro následující soutěžní měsíce a odneste si hodnotné ceny.

 

Stačí přejít na internetové stránky provozovatele soutěže a nahrát do databáze svou aktuální fotografii. K tomu přidejte jen několik málo základních informací. Podporu můžete vyhledat například na sociálních sítích. Šance na výhru jsou opravdu vysoké, proč to tedy nakonec nezkusit?

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno