Smysl života se točí okolo zachování lidské rasy jako takové. Bez žen by neexistovala žádná budoucnost, svět tak jak ho známe by pozvolna zanikl, proto je každý nově vzniklý život velmi důležitý pro celou naší společnost. Pro ženu jako takovou je pak důležitých věcí daleko více. Určitě jí bude zajímat, jestli je plod zdravý, o jaké pohlaví se jedná a nakonec jakého dne se potomek narodí. Těhotenství je z lékařského hlediska stanoveno na délku 280 dnů plus mínus 14 dní. Teprve při jakékoliv odchylce od předem nastavené tolerance se rozlišuje předčasný porod nebo prodloužené těhotenství. V případě, že vás zajímá podrobnější informace o vámi nastaveném termínu, vyzkoušejet, co po zadání základních údajů dokáže těhotenská kalkulačka.

 

Těhotenská klakulačka to umí rychleji než lékař

V praxi se termín porodu vypočítává od prvního dne poslední menstruace. Ovšem existuje daleko více odlišných způsobů. Těhotenská kalkulačka je však nejpřesnější strategií nebo pomůckou ke zjištění celkem přesného termínu.

Nejpřesnějším způsobem se samozřejmě stává lékřské podrobné ultrazvukové vyšetření. To je však z důvodu bezpečnosti děláváno až od 13. týdně těhotenství. Právě z těchto důvodů je těhotenská kalkulačka nejlepší metodikou již od samotného počátku.

Existují i další způsoby ověření

Nakonec těhotenská kalkulačka není úplně jedinou možností, jak se dovtípit k přesnějšímu termínu porodu. Předpokládaný termín porodu se u prvorodičky dá vyseldovat podle prvních pohybů, které se zz pravidla objevují kolem 20. týdne těhotenství. U více rodiček je to posunuté o dva týdny dříve.

Tato metoda je v dnešním světě již přežitkem a mnoho lidí i odborníků se jí nedrží. Zde spíše záleží na individuálním xítění každé rodičky zvlášť, proto je více méně nespolehlivá. Využijte i vy těhotenskou kalkulačku a odhalte svůj termín.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno