V televizních přenosech se každým rokem pořádá bezpočet nejrůznějších soutěží. Každý však nemá odvahu na to vstoupit před kameru a sehrát předem nastavený scénář, natož bojovat v dané kategorii o prvenství. Virtuální svět nabízí daleko větší možnosti a zároveň poskytuje alespoň minimální anonymitu. Stejně tak funguje i portál miss-tehotna.cz, kde se můžete pokusit prorazit svou krásou a vnitřní elegancí. Vše je velice jednoduché, neexistují žádné tvrdé podmínky ani casting. Pokud si myslíte, že vám to jako budoucí mamince opravdu sluší, vyzkoušejte tuto jedinečnou soutěž a vyčkejte na rozhodnutí hlasujících.

 

Hlasujte pro miss těhotná

Hlasování ovlivňují samotní návštěvníci webu, kteří mají šanci poskytnout svůj hlas žhavé favoritce. Podpořte budoucí maminky i vy a projevte jim tuto minimální náklonnost, která vám nezabere více jak několik málo vteřin.

Stačí si jen z vystavených fotografií vybrat pro vás tu nejsympatičtější a dát jí hlas. Na konci každého měsíce bude po součtu všech hlasů vyhlášena vítězka, která získá hodnotné ceny. Právě probíhá soutěžní kolo miss těhotná duben pro rok 2015, zúčastněte se ho alespoň svým hlasem, který může ovlivnit dosavadní průběh.

Chci se stát miss těhotná

Miss těhotná může být kdokoliv z vás. Vše je velmi jednoduché, stačí se jen přesunout na webové stránky pořadatele a nahrát aktuální fotografii. K tomu přiložíte jen několik základních údajů o své osobě a portál vás zařadí mezi ostatní soutěžící.

Dokonce se můžete přihlásit do vámi vybraného kola nebo soutěžit o hodnotné ceny opakovaně. Nezáleží na tom, jestli jste blondýnka, brunetka nebo zrzka. Těhotné maminky jsou již ze své podstaty velice atraktivní a to, co nevnímáte v zrcadle vy, mohou ocenit hlasující. Nebojte se toho a vyzkoušejte tuto soutěž bez jakýchkoliv závazných podmínek.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno